Rüyada Keselenmek

Rüyada keselenmek kişinin tüm sıkıntılarından kurtulacağına, rahat bir nefes alacağı, güzel bir döneme gireceğine, huzura ve mutluluğa kavuşacağına, sağlığının da her geçen gün daha iyiye gideceğine işaret eder. Birçok âlime göre bu rüya olumlu şeylere ve hayırlara delalettir. Kişinin küs olduğu kişilerle barışacağına, herkes ile ortak bir payda da buluşacağına, dertsiz ve tasasız, refah bir hayatının olacağına yorulur.

Rüyada Tellak Görmek

Rüyada tellak görmek devlet nezdinde çalışan, toplum adına çalışan, resmi kurumlarda sözü geçen bir kişinin varlığına delalet eder.

Rüyada Birini Keselemek

Rüyada birini keselemek rüya sahibinin keselediği kişiye bu günlerde bir konuda yardımının dokunacağına, sıkıntı yaşadığı bir durumda elinden tutacağına işaret eder. Kişinin gönlü bol, iyi kalpli, insanlara yardım etmeyi seven biri olduğuna bu nedenle elinde olmasa dahi çevresindekilere her daim yardım edeceğine, hayır duası alacağına yorulur.

Rüyada Kese Yapmak

Rüyada kese yapmak temizliğe, huzura kavuşmaya, rahat bir nefes almaya, sakin bir hayata işaret eder. Rüyayı göre kişinin bu günlerde yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, kuruntu yaptığı, endişe duyduğu her konunun olumlu sonuçlanacağına, stres dolu günlerinin geride kalacağına ve iş hayatında da zorlukları geride bırakıp daha iyi bir pozisyon için terfi alacağına, endişe ve korku duyduğu zamanları unutacağına, hayatındaki her şeyi yoluna koyacağına ve çok mutlu olacağına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın