Rüyada Kokmak

Rüyada kokmak kişinin rüyasının içeriğine ve ne koktuğuna bağlı olarak farklı şekillerde tabir edilir. Genel anlamda bu rüya, rüya sahibinin kendisini iyi ve hoş koktuğunu hissetmesi ile gerçek hayatta karşılaşacağı olumsuz her durumun yıkılacağına yorulurken, rüyada kendini kirli ve kötü kokulu görmek ise kişinin karşısına çıkacak zorluklara ve sıkıntılara delalet eder.

Rüyada Güzel Kokmak

Rüyada güzel kokmak kişinin iş hayatında büyük başarılar yakalayacağına ve sonunda iyi yerlere geleceğine, makam ve mevki sahibi olacağına, çevresindekiler saygı göreceğine ve sözü geçen bir konumda olacağına, el üstünde tutulan ve işini en iyi yapması sebebiyle iş arkadaşları tarafından sevilen biri olmaya işaret eder.

Rüyada Kötü Kokmak

Rüyada kötü kokmak rüya sahibinin kendisi için hayırlı olmayacak, kötü işler peşinde koştuğuna ve bu sebeple sevdikleri ile arasının bozulacağına, herkes tarafından horlanacağına delalet eder.

Rüyada Ağzının Koktuğunu Hissetmek

Rüyada ağzının koktuğunu hissetmek kişinin kendini anlatmaktan hoşlanan, kibirli bir yapıya sahip olduğuna, elindekileri ve kazandıklarını sürekli dillendiren bir karakteri olduğuna ve bu durumun sevdikleri ile arasının açılmasına sebep olacağına, zor günler yaşatacağına delalet eder.

Rüyada Ayağının Koktuğunu Hissetmek

Rüyada ayağının koktuğunu hissetmek rüya sahibini mahcup edecek sıkıntıya sokacak bir takım durumların vuku bulacağına, hayatında zorlukların baş göstereceğine, sorunların ardı arkası kesilmeden geleceğine ve tüm bunların kişiyi büyük bir strese sokacağına ve bir süre bu durumun devam edeceğine delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın