Skip to Content

Rüyada Kiraz Ağacı Görmek

Çok güzel, hayırlı bir rüyadır. Rüyada kiraz ağacı görmek rüyanın görüldüğü dönemde haneye gelecek olan şifayı, huzuru, bolluk ve bereketi işaret eder. Hanedeki huzurun etkisinin, rüya sahibinin meslek hayatına olumlu bir şekilde yansıyacağı tabir edilir.

Rüyada Vişne Ağacı Görmek

Hayırla tabir edilen çok güzel bir rüyadır. Rüya sahibinin talihinin açılacağı bir döneme gireceğini, varlıklı kimseler ile tanışacağı ve bu vesileyle meslek hayatında büyüteceği rivayet edilir. Bekar kimseler için hayırlı izdivacı işaret ederken, evli kimselerin bu rüyayı görmesi yeni bir bebeğe delalettir.

Rüyada Kiraz Toplamak

Meslek hayatındaki başarıları işaret eder. Rüyada kiraz toplamak, ödenmemiş borç, ihtiyaçlar için gereken para çok kolay bir şekilde elde edilecektir. Hastalıklara da şifayı müjdeler.

Rüyada Kiraz Yemek

Şansı, talihi işaret eder. Sıkıntıların son bulacağına delalettir. Bu rüya, rüya sahibinin hanesinde huzur, bolluk ve bereketin hakim olacağının habercisidir. Rüya sahibinin dileklerinin gerçekleşeceği kendisine müjdelenmiştir.

Rüyada Vişne Yemek

Talihli rüyalardan kabul edilir. Rüyada vişne yediğini görmek rüya sahibinin sosyal hayatındaki güzel, neşeli günlere delalettir. Rüya sahibi bekar bir erkekse bu rüya,hayallerindeki kadını bulacağına alamet olarak kabul edilir. Meslek hayatındaki kariyeri, maddi açıdan gelirin artışını rivayet ettiği gibi şansın rüya sahibinden yana olacağı tabir edilmektedir.

Rüyada Kiraz Görmek

Rüya sahibinin çok eğleneceği ve seveceği güzel bir döneme girileceğine delalettir. Rüyada kiraz görmek, bolluğu işaret ettiği gibi, şifaya da delalettir.