Skip to Content

Rüyada Kesik Baş Görmek

Hayırla tabir edilen bir rüyadır. Genel anlamda rüyada kesik baş görmek rüya sahibinin özellikle meslek hayatında bir başka kişinin yardımına çok ihtiyaç duyacak ve bu yardımı aldıktan sonra da önüne hiçbir engel çıkmayacağını tabir eder.

Rüyada Kesik Bacak Görmek

Hayırlı rüyalardan değildir. Eğer rüyanızda kesik bacak gördüyseniz bu dönemde maneviyatınızı güçlü tutmanız ve güveneceğiniz insanları seçerken iki kere düşünmeniz sizin yararınıza olabilir. Rüyada kesik bacak görmek, maddi kayıplara, ağır dedikodulara, iftiralara işaret eder. Başka bir tabire göre de sağlık problemleri yüzünden güçsüz olmaya delalet olarak kabul edilir.

Rüyada Kesik Kol Görmek

Hayra yorulan rüyalardan değildir. Rüyasında kesik bir kol gören kimsenin, güven duyduğu kişilerin diğer yüzlerini göreceği rivayet edilir.Rüyasahibi evli bir kimse bu rüyayı görmüşse ve eşinden yana şüphe taşıyorsa eşiyle açık açık konuşmalıdır. Çünkü rüyada kesik kol görmek, ihaneti, aldatılmayı işaret eden bir rüyadır.

Rüyada Baş Parmak Görmek

Rüyasında baş parmak gören kimsenin mesleğinde çok iyi noktalara gelerek, kariyer yapacağı rivayet edilir. Hem meslek hayatında hem de aile hayatında fikir danışılan bir kimse olacağı tabir edilir. Bir başka tabire göre, rüya sahibinin, kendisinin baş parmağını görmesi kişisel dertlerini içe dönük bir şekilde yaşayan bir kimse olduğuna işaret eder. Meslek hayatında yükselen rüya sahibinin, mantıklı yatırımlar yapması sonucu ve ebeveynlerinin de desteği sonucu ömür boyu maddi sıkıntı çekmeyeceği alamet olur.