Rüyada Elektrik Çarpması Görmek

Rüyasında kendisine elektrik çarptığını gören kişinin rüyası hayra yorulmaz. Bazı yorumlarda rüyayı gören kişinin hayatının karmakarışık olacağına ve hayatının alt üst olacağına işarettir. Rüyada elektrik çarpması görmek, kişinin kurduğu düzenin alt üst olacağına ve yaptığı planların hepsinin bozulacağına işarettir.

Rüyayı gören kişinin uzun geceler boyunca emek verdiği projelerin, bazı karışıklıklar sebebiyle bozulacağına ve emeklerinin boşuna gideceğine işarettir.

Rüyada Elektrik Kesilmesi

Rüyasında elektrik kesintisi gören kişi, bazı konularda kişinin hata yaptığına kanaat getireceğine ve bazı şeylerin kıymetini bilmeye başlayacağına işarettir. Rüyayı gören kişi gerçek yaşamında haksızlık ettiği ve üzdüğü kişileri aklına getirecek ve onlardan özür dileyecektir.

Rüyada Elektrik Süpürgesi Görmek

Rüyasında elektrik süpürgesi gören kişi, lüksüne ve konforuna düşündür demektir. Rüya sahibinin zengin olması ve rahatlığı nedeniyle şımardığına işarettir. Rüyayı gören kişiye bir uyarı niteliğinde olan rüya kişiye dikkatli olmasını söyler.

Rüyada Elektrik Direği Görmek

Rüyayı gören kişinin zor ve parasız günler yaşayacağına işarettir. Rüyayı gören kişi mal ve para olarak büyük kayıplara uğrayacaktır. Kendisinin bile tahmin edemeyeceği işlere girecek ve zarar edecektir.

Rüyada Elektrik Telleri Görmek

Rüyasında elektrik telleri gören kişi, girişeceği işlerde kararlı olarak yürüyecek ve başarı sahibi olacaktır. Rüya sahibinin kararlılığı ile yüksek yerlere geleceğine işarettir.

Rüyada Elektrik Kablosu Görmek

Rüyasında elektrik kablosu gören kişi, duygusal olarak karmaşa içindedir ve bazı duygularını içinde bastırır.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

YORUMLAR (3)

Fesih söylemez

Rüyamda elektrik çarpıyordu yardım istedim kimse yardım etmedi sonra kendim kortuldum

Ceyda Güçlü

Aslında tanımadığım ama rüyamda tanıyor olduğum birini elektrik çarptı onu kurtarayım derken benide elektrik çarptı ve babamın yattığı odaya firlatti beni koşarak baba baba diye babamın yatağına atladım. Babam ceyda diyerek vefat etti. Bu ne anlama geliyor

Sevgi

Rüyamda esimi elektirik çarptı bir türlü hastaneye götüremedim

POPÜLER RÜYA TABİRLERİ


Fatal error: Call to undefined function wpp_get_mostpopular() in /home/ruyalar/public_html/wp-content/themes/hesaplama/partials/popular-calculates.php on line 14