Rüyada Kesik Bacak Görmek

Hayırlı rüyalardan kabul edilmez.Rüyada kesik bacak görmek rüya sahibinin tanıdığı insanlarla sıkıntılar yaşayabileceği, hanesinde ciddiye alınması gereken problemlerin doğacağı ve kasvetli zamanlar geçirilebileceği işaret edilir. Rüyanın görüldüğü dönemde rüya sahibinin sakinliğini ve psikolojisini koruyabileceği yollar bulması onun için faydalı olabilir.

Rüyada Kesik Bacaklı Birini Görmek

Rüya sahibi evli değilse rüyada kesik bacaklı birini görmek, bir yardımda bulunmak anlamına geldiği gibi sıkıntılarla dolu bir geçmişe sahip biriyle izdivacı da işaret eder.

Rüyada Kesik Görmek

Süregelen bunaltıcı sıkıntıların son bulacağı bir döneme girildiğine işaret eden bir rüyadır. Maddi anlamda refahı ve bolluğu müjdeler. Elbette kesiğin nerede görüldüğü de tabir açısından önem taşır.

Rüyada Ayak Görmek

Güzel rüyalardandır. Rüya sahibinin güzel bir ahlaka sahip olduğu, yaşamındaki sıkıntıların biteceği ve huzurlu bir döneme girileceği rivayet edilir. Hak yolunda ilerleme anlamına geldiği gibi rüya sahibinin rızkını helal yollardan kazandığı, maddi açıdan refaha kavuşacağı müjdelenmiştir.

Rüyada Ayak Yıkamak

Hayırlıdır. Maddi açıdan verimli bir dönemi işaret eden bir rüyadır. Çalışma ortamında yürütülen projelerin, planların sonuçlarının iyi olacağı rivayet edilir. Bu vesileyle rüya sahibinin hanesine bolluk geleceği tabir edilir.

Rüyada Baş Parmak Görmek

Rüya sahibine mesleğinde alacağı terfi müjdelenmiş demektir. İdari pozisyonlara gelebileceği ve maddi açıdan güçlü bir kimse olacağı rivayet edilir. Bunun dışında haneye bolluk ve huzurun geleceğine, rüya sahibinin çevresi tarafından itibar edilen bir kimse olacağına delalettir.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

YORUMLAR (1)

Ömer mıhoğlu

Rüyamda bı yerden bir yere giderken gece karanlığında karşıma biri çıkıyor ve bu kişi bana oraya kadar gitmek ne kadar yazmak diyor bu kişinin yüzü biraz bozuk ve üstü başı baya dağınık sonra arkama bakarak kaçıyorum sonra okuluma gidiyorum arabamı gizli bı yere parkediyorum ama biz derse girdiğimizde pencereden baktığımda aşağıda beni bekliyordu sonra dersimize ilk önce Bülent Ersoy giriyor şarkı söyleyerek daha sonra sandalyeye oturunca yıldız Tilbe oluyor ben diyorum hocam böyle böyle aşağıda bekliyor diye hoca ceketini alıp aşağı iniyor aşağıya indigimizde bı kaç kişi adamı patakliyordu sonra beni işaret edince adamlar bana küfür etmeye başladılar sonra yanlarına gittim ne oldu dedim kesik kanlar içinde ayaklarını gösterdiler ben yapmadım dedim gerekirse polisi arayalım dedim sonra adamlar benden özür dilediler ben ayağı kesik olan adama beni korkuttuğu için küfürler ettim hayırlara gelsin inşallah çok korkuyorum