Rüyada Kesik Bacak Görmek

Hayırlı rüyalardan kabul edilmez.Rüyada kesik bacak görmek rüya sahibinin tanıdığı insanlarla sıkıntılar yaşayabileceği, hanesinde ciddiye alınması gereken problemlerin doğacağı ve kasvetli zamanlar geçirilebileceği işaret edilir. Rüyanın görüldüğü dönemde rüya sahibinin sakinliğini ve psikolojisini koruyabileceği yollar bulması onun için faydalı olabilir.

Rüyada Kesik Bacaklı Birini Görmek

Rüya sahibi evli değilse rüyada kesik bacaklı birini görmek, bir yardımda bulunmak anlamına geldiği gibi sıkıntılarla dolu bir geçmişe sahip biriyle izdivacı da işaret eder.

Rüyada Kesik Görmek

Süregelen bunaltıcı sıkıntıların son bulacağı bir döneme girildiğine işaret eden bir rüyadır. Maddi anlamda refahı ve bolluğu müjdeler. Elbette kesiğin nerede görüldüğü de tabir açısından önem taşır.

Rüyada Ayak Görmek

Güzel rüyalardandır. Rüya sahibinin güzel bir ahlaka sahip olduğu, yaşamındaki sıkıntıların biteceği ve huzurlu bir döneme girileceği rivayet edilir. Hak yolunda ilerleme anlamına geldiği gibi rüya sahibinin rızkını helal yollardan kazandığı, maddi açıdan refaha kavuşacağı müjdelenmiştir.

Rüyada Ayak Yıkamak

Hayırlıdır. Maddi açıdan verimli bir dönemi işaret eden bir rüyadır. Çalışma ortamında yürütülen projelerin, planların sonuçlarının iyi olacağı rivayet edilir. Bu vesileyle rüya sahibinin hanesine bolluk geleceği tabir edilir.

Rüyada Baş Parmak Görmek

Rüya sahibine mesleğinde alacağı terfi müjdelenmiş demektir. İdari pozisyonlara gelebileceği ve maddi açıdan güçlü bir kimse olacağı rivayet edilir. Bunun dışında haneye bolluk ve huzurun geleceğine, rüya sahibinin çevresi tarafından itibar edilen bir kimse olacağına delalettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın