Skip to Content

Rüyada Ekmek Hamuru Görmek

Rüyasında ekmek hamuru gören kişinin rüyası, kişinin ömrünün uzun olacağına işarettir. Kişi rüyasında beyaz ekmek hamuru görmüşse, sağlığı ve bereketi artacak demektir. Rüyada ekmek hamuru görmek, kişinin kazancının artacağına, ailesinin ve çocuklarının geleceğini garanti altına alacağına işarettir.

Rüyada kabaran ekmek hamuru görmek bolluk ve bereket demektir. Bazı rüya tabirlerinde, birden fazla çocuk sahibi olunacağına işarettir. Kabarmayan ekmek hamuru görmek ise tam tersine yorumlanır. Kişinin yapacağı yanlış yatırımlar nedeniyle işlerinin kötü gideceğine, kendisini toparlaması için çok çalışması gerektiğine işarettir.

Rüyasında yeni mayalanmış ekmek hamuru gören kişinin rüyası ise kişinin ticarete ilgi duymaya başlayacağına, az da olsa kazanacağına işarettir.

Rüyada Ekmek Hamuru Mayalamak

Rüyasında ekmek hamuru mayaladığını gören kişi, gelirini çoğaltacak ve sürekli birikim yapacak demektir. Rüyayı gören kişi geleceğini sağlama alacak ve sağlığına da dikkat edecek demektir.

Rüyasında başkasının hamur mayaladığını gören kişi uzun ve güzel bir yolculuğa çıkacak demektir. Başka bir yorumda ise başka bir memlekette kız isteyeceğine yorumlanır. Rüyayı gören kişi bekarsa yabancı uyruklu birisine talip olacağına, evlenerek başka bir ülkeye taşınacağına işarettir.

Rüyada Çiğ Ekmek Hamuru Görmek

Rüyasında çiğ ekmek hamuru gören kişi, hamilelik ile müjdelenir. Aynı zamanda ikinci evliliğini yapacağına ve mutlu bir yuva kuracağına işarettir. Rüya aynı zamanda kişinin yeni olgunlaşan işlere girişeceğine işarettir. Rüyayı gören kişinin ev alacağına da işaret eder.