Rüyada Kıl Yolmak

Hayırla tabir edilir ve huzurlu bir döneme rivayet eder. Rüyada kıl yolmak kişinin hayatında süregelen problemlerin son bulacağına delalettir. Kişiyi huzursuz kılan ve endişe veren durumların sonlanmasına yönelik çaba göstermesine işarettir. Kaşlarını yolmak ise hak yolundan ayrılmaya işaret eder.

Rüyada Saçlarını Yolmak

Kederin habercisidir. Rüya sahibinin sağlık problemleri olabileceği tabir edilir. Hayatındaki kimseyle izdivaç hayali kuran kimselerin bu rüyayı görmesi ise emin olmadan adım atılmaması gerektiğine, hayırlı bir evlilik olmama ihtimaline işaret eder.

Rüyada Saç Kestirmek

Rüya sahibinin hayatında yeni bir döneme gireceğine işaret eder. Bu dönemde kişinin eskisi gibi her şeye karşı hevesli, sıkılgan ve umarsız olmayacağı, daha olgun ve daha mantıklı olacağı tabir edilir. Hayatı adına alacağı kararlarda oturaklı, özenli olacağı ve planlama yaparak her şeye karşı bir önlemi olacağı rivayet edilir.

Rüyada Saç Tıraşı Olmak

Yenilik isteyen rüya sahibinin özellikle görünüşe özen göstermeye başlayacağı tabir edilir. Bu sayede sosyal hayatında büyük bir değişimin gözleneceği rivayet edilir. Dini açıdan güzel ahlaklı olmaya ve iki cihanda da emeklerinin karşılığına almaya delalettir.

Rüyada Kaş Almak

Rüyasında kaş alan kişinin fikir alışverişi ya da yardım istediğine işaret eder. Mevcut zorlukların aşılması adına birilerinden yardım istenmesi gerektiği tabir edilir.

Rüyada Kaş Dökülmesi

Özel hayatta ya da aile hayatında gerçekleşecek olan üzücü olayların habercisidir. Kendi ailesini kurmuş kişiler için hanenin beraberliğinin, huzurunun bozulacağı tabir edilir. Rüya sahibinin erkek olmasıyla bu rüya, ekonomik açıdan zorlu günlere, kadın olmasıysa uzaklaşmaya, ayrılığa delalettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın