Rüyada Kına Yakıldığını Görmek

Rüyasında kendisine kına yakıldığını gören kişinin içinde bulunduğu ortamdan daha hayırlı ve güzelliklerle dolu bir yaşama adım adım erişeceği rivayet edilir. Özellikle evli kimselerin ev hayatı daha iyiye gidecek gerek akrabalar vasıtasıyla gerek de sosyal çevrede örnek bir aileye sahip olmanın mutluluğunu yaşayacaktır. Kadir kıymet bilen çocuklarının olacağına dair de bir alamet içeren rüyada kına yakıldığını görmek özellikle yaşamını bu uğurda sürdürecek kişiler için sabırlarının selametini yaşayacaklarına dair de bir alamet niteliği taşır.

Rüyada Kına Yakmak

Bu rüya da yine hayırla anılmakla beraber rüya sahibinin ticari anlamda bereketinin artmasıyla sonuçlanır. Yıllar boyu verilen emeklerin, çekilen zorlukların ve ihtiyaçları ertelemenin meyveleri bol kazançla alınacaktır. Helal kazancın da simgesi olan kına rüyayı gören tarafından atılacak adımların, seçilecek yolların hayırlı olacağını da gösterir.

Rüyada Birine Kına Yakmak

Bu rüyanın tabiri özellikle kınanın kime yakıldığı ya da kına yakılan kişinin erkek ya da kadın oluşuna göre değişir. Ancak bu rüyanın ne olursa olsun yine de hayra alamet olduğunu söylemeden geçmeyelim. Rüyada kına yakılan kişi erkek ise bu durumda iş hayatında başarıların yaşanacağı rivayet edilir. Ancak bir kadına kına yakılması durumunda kişinin başkaları tarafından kötü eleştirilere maruz kalacak işlere girişmesi olarak nitelendirildiği görülür. Böyle kimseler güzelliğe ve zevke düşkün kişiler olarak yorumlanır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!