Rüyada Kerpiç Ev Görmek

Güzel ahlaklı bir kimse olduğunu, rüya sahibine müjdeleyen mübarek bir rüyadır. Rüyada kerpiç ev görmek kişinin harama göz dikmeyen, alın teriyle kazandığı rızkına kanaat eden, şükür eden biri olduğuna delalettir. Adaletli ve yardımsever olan rüya sahibinin hanesinden bereketin eksik olmayacağı tabir edilir. Mantıklı yatırımlar yapıldığı zaman gelecekte refaha erecekleri ve fakirlik çekmeyecekleri alamet olmuştur.

Rüyada Kerpiç Ev Yapmak

Bekar birinin rüyasında kerpiçten ev yapması, tek başına, kendi emeğiyle evini kuracağına, kendisine verilen nimetlere şükredeceğine delalettir. Başka bir tabire göre büyükçe bir kerpiç ev, kişinin yardımseverliğinin kendisine, dua, bolluk ve bereket olarak geri döneceği tabir edilir.

Rüyada Geniş Ev Görmek

Kişinin geleceği hakkında değil de, daha çok bugünü üzerinden tabir edilir. Ferah bir rüyada geniş bir ev görmek, rüya sahibinin huzura ereceğinin, gergin ruh halinden çıkarak neşeleneceği bir dönemin habercisidir.

Rüyada Tarihi Ev Onarmak

Arada dargınlık olan, uzun zamanlardan beridir görüşülmeyen kimselerle tekrar dostluk kurulacağına delalettir. Hayırla tabir edilen bu rüya, kişiye kin besleyen kimselerle de barış ya da anlaşmanın söz konusu olacağı rivayet edilir.

Rüyada Kiralık Ev Aramak

Hayatın birçok alanında kısa bir sürede gerçekleşecek olan büyük değişimlere delalettir. Rüya sahibinin gönül ilişkilerinde bir eşi yoksa eğer yeni bir birlikteliğe işaret eder. Bunun dışında meslek yaşamında ve yaşanılan mekanda da bir değişiklik olacağı rüya sahibinin yükselen yaşam kalitesinde kendini biraz yoracağı tabir edilir.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!