Rüyada Kesildiğini Görmek

Rüyada kesildiğini görmek; sağlık ve huzur arayan kişilerin gördüğü rüyalar arasındadır. Rüyada bir şeyin kesilmesi olağan bir şekilde yapılır ise hayırlara yorulur, zorunluluk veya ihtiyaç için kesmek dışında ya da sırf zevk için yapılır ise bazı olumsuzluklar eklenebilir.

Rüyada kesildiğini görmek; kişinin bilgisi ve isteği dışında gerçekleşiyor ise sıkıntı, münakaşa, kavga ve ayrılıklar yaşanacağına tabir edilir. Rüyada kesildiği görülen şey herhangi bir nesne ya da varlık olabilir. Rüyanızı doğru yorumlamak isterseniz aklınızda kalan detayların anlamlarına bakarak kendi durumunuza göre rüyanızı harmanlayabilirsiniz.

Rüyada Vücudunun Kesildiğini Görmek

Rüyada vücudunun kesildiği yerine göre yorum değişir. Rüyada elin kesilmesi; yanlış bir iş yapıp tövbeye, cinsel organın kesilmesi; soyun kuruduğuna, aile geçimsizliğine, burun ve kulak kesilmesi; fakirliğe, yalnızlığa, suç işlemeye, dilin kesilmesi; kanıtların yok edilmesine, azaların (kol ve bacakların) kesilmesi; seyahate, ayrılığa tabir edilir.

Rüyada Ekmek Kesildiğini Görmek

Bir hanede ise nimetin bolluğuna, rızkın çokluğuna, çoluk çocuğun mağdur olmayacağına, bir camide ekmek kesildiğini görmek; dindeki vesveselerinden vazgeçip Allah’ın nimetlerine şükretmeye, sokakta ekmek kesildiğini görmek; hayır işlerine veya menfaat kazanmaya yorumlanır.

Rüyada Kurdele Kesildiğini Görmek

Rüyada kurdele kesilmesi bir başarının temelleri olarak yorumlanır. Rüyada bir açılış töreni, temel atma merasimlerinde olduğu gibi kurdele kesildiğini gören kişi sevineceği olaylar ile karşılaşır, yeni bir başlangıç yapar, bir mülk satın alır veya bir işe yatırım yaparak ortak menfaat sahibi olur.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Nehir

Rüyamda sırtımın keskin bir aletle kesildiğini gördüm. Her yerim derin derin kesiliyordu. Bu rüya ne anlama gelir?

Hacer

Sadece göğsümden aşağı boylu boyunca kesik karın bölgemde kadar dı ince bir çizgi halindeydi