Rüyada Kırmızı Çanta Görmek

Rüyada kırmızı çanta görmek; kişinin kimliğini simgeler. Kimlik duygusunun bağlı olduğu çanta, sosyal ilişkilerin durumu ve tanınması ile ilgilidir, çantanın içindekiler de sosyal yetenekleri temsil eder. Kırmızı rengin güçlü duygular ve tutkuları ifade ettiği üzere rüya gören kimsenin güçlü duyguları, tutkuları olan çok sosyal ve insani ilişkilere değer veren bir insan olduğu söylenebilir.

Rüyada kırmızı çanta görmek; görüldüğü yere ve türüne göre de farklı anlamları işaret eder. Rüyada kişinin omzunda taşıdığı kırmızı çanta; inançları ve korkuları valiz ya da bavul şeklinde görülen kırmızı çanta başkalarından sakladığınız sırları, gizli tehlikeleri gösterir. Rüyada görülen kırmızı çanta aynı zamanda heyecan, hareket kabiliyeti ve özgürlük ile de ilişkilendirilir.

Rüyada Kırmızı Çanta Aldığını Görmek

Rüyada satın alındığı görülen kırmızı çanta kişinin sosyal yönünün güçleneceğine, yeni ortamlar ya da gezi, piknik gibi günübirlik aktivitelere tabir edilir. Kırmızı renk temel duyguların, dünyevi hayatın ve cinselliğin sembolüdür. Rüyada satın alınan ya da birsinin verdiği kırmızı çanta bağlantılı olarak pek çok sosyal ve cinsel yakınlaşmaya yorumlanabilir.

Rüyada Kırmızı Çanta Taktığını Görmek

Kişinin ruh halinin aktif sosyal yaşantısının da mükemmel olduğunu gösteren rüya yeni başlangıçları, beklenmedik gelişmeleri, dostlukları ve arkadaşlıkları da işaret eder. Başka bir tabire göre de bir bebek ya da sevilen evcil bir hayvan gibi şeyler için koruma duygularını ve endişelerini ifade eden rüyadır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

fisun güler

öyle bir rüya gördüm ki
bir türlü akıl sır erdiremedim
Benim için çok karışıktı.
ama sonucunun güzel olduğuna inanıyorum…
sizden şimdi anlatacağım rüyayı bana açıklamanızı istiyorum.

ÇARŞIYA ÇIKIYORUM AMA ÇARŞININ NEREDEKİ ÇARŞI OLDUĞUNU BİLMİYORUM
SONRA KIRMIZI BİR ÇANTAM VAR KOLUMDA ÇANTAMI ÇALIYOR HIRSIZ SONRA KOŞUP ÇANTAMI ELİNDEN GERİ ALIYORUM HIRSIZDAN
SİNİRDEN OTURMUŞ AĞLIYORUM BİR DÜKKANIN ÖNÜNDE SUSUYORUM VE ÇANTADAKİ EKSİKLERE BAKACAĞIM SIRADA
DÜKKAN SAHİBİ İLE KONUŞUYORUM OĞLUMLA KIZIM GELİYOR YANIMA KENARI GEÇİN DEDİKTEN SONRA KAYBOLUYORLAR
O SIRADA DÜKKAN SAHİBİ POLİSİ ARIYOR BENDE ÇANTAMI AÇIYORUM AMA ÇANTAMIN İÇİNDE BİR SÜRÜ ÇANTA CÜZDAN VAR İKİ TANEDE BİR BİRİNDEN FARKLI TEK TOPUKLU AYAKKABI VAR BİRİ TAŞLI PARLAK SİYAH TAŞLARI BALIK ŞEKLİNDE BİRİ SADE VE SİYAH
KENDİ CÜZDANIMI İÇİNDE BULAMIYORUM TELEFONUMU BULAMIYORUM VE TELEFONUMU BULUYORUM TEK TEK ÇANTALARI AÇIP KİMİN ÇANTASI OLDUĞUNA BAKIYORUM SONRA İÇİNDE TELEFONU OLAN VARSA ONLARI ARIYORUM VE DURUMU ANLATIYORUM OLMAYANLARIN NUMARASINI ARAMAYA BAŞLIYORUM İSİM SOY İSİM DEN YOLA ÇIKARAK POLİS GELİYOR TEK TEK ARADIĞIM KİŞİLERİN GELECEĞİNİ BİLİYORUM AMA O SIRADA UYANIYORUM

Fatime Irmak

Rüyamda eski evimizdeyiz annemler çanta almıştı tek kollu.İki yeşil ve iki koyu kırmızı onlara neden kiremit rengi almadınız diyorum bu daha iyi diyorlar.Bu arada çantayı satan adam bizim bir yakınımız ve taciz etmeye çalışıyordu onu kilitlemistim tekrar çıktı .Kurtulmak için annemden yardım beklliyordum sonra çatıda biri vardı yardım eder diye sevinerek dışarı çıktım sarışın saçları savrulmus bir kadın bana bir şeyler fırlatarak zarar vermeye çalışıyordu.Sonra bende karşılık verdim evimiz içine girdi kapı arkasında saklaniyordu bu sefer küçük bir kız şeklinde bakışları çok kötüydü.Sopayla dövmeye başladım çıkarttım uçurumdan atacaktm düştü ama tutunmustu.Ben eve geçip pencereden baktığımda saçları ıslak olarak çıkmış beni gozetliyerek ilerliyordu.2. Rüyam ise bir hocamız bana burun estetiği yapıyordu ailemin haberi yoktu.