Rüyada Kertenkele Öldürmek

Rüyada kertenkele öldürmek rüyayı gören kişinin çevresinde kötü bir arkadaşının bulunduğuna bu kişiye galip geleceğine ya da düşmanı yenmeye işaret eder. Rüyada evinde kertenkele öldürdüğünü gören kişi akrabaları ya da sevdiklerinden zarar görür, çevresinde düşmanlarının olduğuna da delalet eder. Kişinin rüyasında yatağında kertenkele görmesi ise tanışacağı bir kadın ile birlikteliğinin olumsuz olacağına, bu kadının kötü biri olduğuna sonunda bu ilişkinin biteceğine delalet eder. Sokakta ölmüş kertenkele görmek ise rüyayı gören kişinin yaşadığı sokakta birinin kendisinden hoşlanmayan biri olduğuna ve bu kişinin dost görünümlü düşman olduğuna delalet eder.

Rüyada Kertenkele Görmek

Rüyada kertenkele görmek rüya sahibinin arkasından iş çeviren, kötü konuşan birinin varlığına işaret eder. Rüyada evinde kertenkele gören kişinin düşmanı çok yakınındadır. Kertenkele sesi duymak ise kötülük yapmaya hazırlanan birinin varlığına işaret eder. Rüyada kertenkele eti yemek kişinin çıkarı olacağı bir iş yapacağına, kertenkeleden bir şey almak ise mal ve mülk sahibi olmaya delalet eder. Yeşil kertenkele görmek maneviyatı düzeltmeye, hatalardan ders almaya ve tövbe etmeye, rüyada kertenkelenin saldırdığını görmek ise kişinin düşmanında zarar göreceğine ve sıkıntı çekeceğine alamet eder.

Rüyada Büyük Kertenkele Görmek

Rüyada büyük kertenkele görmek rüya sahibinin güçlü bir düşmanı olacağına, bazen de kişinin alacağı hayırlı bir habere işaret eder. Küçük kertenkele görmek ise insanlar arasında sürekli çıkıntılık yapan, dedikoducu ve herkesin arkasından konuşan bir kadına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın