Rüyada Kedi Yavrusu Görmek

Rüyada kedi yavrusu görmek rüya sahibinin hem iş hayatında hem de aile hayatında yardımlarda bulunduğu, zor zamanlarında elinden tuttuğu biri tarafından vefasızlık göreceğine, ihanete uğrayacağına delalet eder. Bazen de bu rüya kişinin sevdiklerini boşladığına, eskisi kadar yanlarında olmadığına ya da sevgisini göstermediğine işaret eder.

Rüyada Kedi Yavrusu Sevmek

Rüyada kedi yavrusu sevmek kişinin iş hayatının çok yoğun olduğuna ve hiçbir şeye zaman ayıramadığına bu durumun sevdiklerini ve çevresindekileri çok üzdüğüne, canını sıktığına işaret eder. Rüya sahibinin başı sıkıştığında bu kişilerin yardıma koşacağına, elinden tutacağına bu sebeple onlara değer verdiğini daha fazla göstermesi gerektiğine tabir edilir.

Rüyada Kedi Yavrusu Emzirmek

Rüyada kedi yavrusu emzirmek rüya sahibinin bugünlerde çok ihmal ettiği biri olduğuna, bu kişiye br yardımının dokunacağına, bir iş destek olacağına, tecrübelerini paylaşacağına ve mutlu edeceğine yorulur.

Rüyada Kedi Yavrusu Kurtarmak

Rüyada kedi yavrusu kurtarmak kişinin bu günlerde özgüven sorunu olduğuna, kendini her konuda yeteneksiz gördüğüne, sevdiklerini ihmal ettiğine, çok çalıştığına ve stres altında olduğuna bu durumun gün geçtikçe sağlığını daha fazla etkilediğine ve hastalığın yakın olduğuna, yoğun çalışma hayatının sosyal hayatını olumsuz etkilediğine, aile bireyleri ile arasının açıldığına, her şeyi yoluna koymak için çok çaba sarf eden rüya sahibinin uğraşlarına son vermesi gerektiğine, her şeyin zaten eskisi gibi olacağına işaret eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Esra Yılmaz

Merhabalar, rüyamda bir sürü yavru kedisi gördüm ve sevdim, bu rüya ne anlama gelir acaba?

Hülya

Kedi yavrularına yardım ederken annesi üstüme atlayıp kolumu ısırdı. Canım yandı ama kanama yoktu sonra bırakıp gitti. Ben tekrar yavrulara gidince tekrar yüzüme atladı. Sarı renkte bir kediydi