Rüyada Keçiboynuzu Görmek

Rüyada keçiboynuzu görmek rüya sahibinin uzun zamandır çektiği ağrının gün geçtikçe artacağına, hastalığının ciddi bir boyuta geleceğine, şiddetli ağrılar yaşamaya delalet eder. Bu rüya kişinin tedavi olmadığı takdirde her geçen gün daha zor bir duruma düşeceğine tabir edilir. Ayrıca bu rüya, ailedeki bir takım sorunların büyüyeceğine, tatsız bir hal alacağına da delalet eder.

Rüyada Keçiboynuzu Yemek

Rüyada keçiboynuzu yemek iyiye ve hayra yorulmaz. Rüya sahibinin sağlığı ile ilgili konularda dikkat etmesi gerektiğini söyleyen bir uyarı niteliği taşır. Kişinin hastalığının şiddetlenmesi durumunda geri dönülemez bir hal alacağına, vücuduna dikkat etmesi gerektiğine, doktoru ile irtibat halinde olması şeklinde tabir edilir.

Rüyada Keçiboynuzu Ağacı Görmek

Rüyada keçiboynuzu ağacı görmek rüya sahibinin iş hayatında çok çabaladığına, emek harcadığına ve işleri yoluna koyduğuna ancak yaptıklarının tam olarak karşılığını alamayacağına işaret eder. Ayrıca bu rüya maddi zorluklar yaşamaya, kıt kanaat geçinmeye, darlık içinde olmaya, zor günler geçirmeye, sıkıntılar karşısında endişe ve korku dolu günler yaşamaya, borca girmeye ancak zararı karşılayamamaya alamet eder.

Rüyada Yaban Armudu Görmek

Rüyada yaban armudu görmek rüya sahibinin hayırlı işler peşinde olacağına, helal para kazanarak gelirini artıracağına, malını ve mülkünü gün geçtikçe çoğaltacağına ancak malını Allah yolunda da harcayacağına, yardıma ihtiyacı olan herkes ile gelirini paylaşacağına ve gün geçtikçe parasının bereketinin artacağına, elinin bollaşacağına delalet eder.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!