Rüyada Kesik Görmek

Rüyada kesik görmek hayra yorulur ve kişinin hayatındaki tüm sorunların çözüleceğine, olumlu gelişmelerin yaşanacağına ve rüya sahibinin rahat bir nefes alacağına delalet eder. Kişinin karşısına çıkan engellerin artık aşılacağına ve sonunda hedeflediği yere ulaşacağına, hayallerinin gerçek olacağına işarete eder.

Rüyada Kesik Kafa Görmek

Rüyada kesik kafa görmek rüya sahibinin yeni bir bakış açısı kazanması, açık fikirli olması gerektiğine, bu şekilde olayları daha kolay çözeceğine, başarılarının artacağına, yüzünün güleceğine ve çok mutlu olacağına hayatındaki her şeyin rast gideceğine, hak ettiğine kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Kesik Bacak Görmek

Rüyada kesik bacak görmek kişinin hastalığının şifasını bulacağına, sağlığının iyiye gideceğine, imkansızlıklar dahilinde askıya aldığı tüm projeleri hayata geçirmek için şansının olacağına, istediği hayata ve yaşam standartlarına ulaşacağına, iş hayatında yükselmeye, terfi almaya, iyi bir mertebeye gelmeye, makam ve mevki sahibi olmaya, hedeflediği konuma ulaşmaya delalet eder.

Rüyada Kesik Parmak Görmek

Rüyada kesik parmak görmek kişinin umutlarının ve beklentilerinin boşa çıkacağına, kendine olan güvenini kaybedeceğine, bu durumun rüya sahibini yeni girişimler yapmaktan vazgeçireceğine, alıkoyacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin atılımlarını erteleyerek şuan yaptığı işleri düzene koymak için çaba sarf edeceğine de yorulur.

Rüyada Kesik Kol Görmek

Rüyada kesik kol görmek manevi açıdan rahatsız olacağı, sıkıntı duyacağı günler yaşayacağına, bir takım musibetlerin peşini bırakmayacağına, yıllardır arkadaş olduğu kişilerle arasının bozulacağına ve bu durumun kişiyi çok üzeceğine delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın