Rüyada Kendini Kel Görmek

Rüyada kendini kel görmek sahip olunan şeylerin kaybına işarettir. Kişinin gayret ve azimle elde ettiği makamını, zahmetle kazandığı parasını, çok kıymet verdiği huzurunu kaybetmesi şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi zor ve sıkıntılı bir döneme girecektir.

Rüyada Bir Başkasını Kel Görmek

Rüyada bir başkasının kel olduğunu görmek görülen kişi açısından sıkıntılı günlerin geleceği anlamındadır. Bu kişi yaşayacağı zorluklar sebebiyle üzülecek ve dara düşecektir. Başka bir yoruma göre ise rüya sahibinin gördüğü kişiyi kırdığına ve üzdüğüne delalettir. Davranışları ve sözleriyle kalp kırıklıklarına sebep olmuştur.

Rüyada Kel Kadın Görmek

Rüyada kel bir kadın görmek otoriter, dominant bir kadının varlığına işarettir. Bu kadın otoriterliği sebebiyle her olaydan haberdar olmak ister ve etrafındaki kişilerin üzerinde bir egemenlik kurmaya çalışır. Kontrolün her zaman elinde olmasını isteyen bu kadın hem aile hayatında hem iş hayatında hem de sosyal ilişkilerinde bu tavrıyla idareyi eline alacak ve amacı doğrultusunda başarılı da olacaktır.

Rüyada Kel Adam Görmek

Rüyada kel bir adam görmek ikili ilişkilerde yaşanacak problemlerin habercisidir. Eş ya da sevgili ile bazı sorunlar meydana gelecek, kavgalar yaşanacak ve çiftlerin arasındaki muhabbet zedelenecektir.

Rüyada Kel Çocuk Görmek

Rüyada kel bir çocuk görmek iki şekilde tabir edilir. Bunlardan biri bir bebeğin dünyaya gelip, hane halkını çok mutlu edeceği şeklindedir. Diğer yoruma göre ise rüyada görülen erkek çocuk, maddi açıdan ferahlamaya işarettir. Fakat bir kız çocuğun kel olduğu görülürse bu can sıkıcı bir gelişmeye veya habere delalettir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!