Rüyada Kesme Şeker Görmek

Rüyada kesme şeker görmek büyük çileler çekmeden elde edilecek mala alamettir. Rüya sahibi kazancını artıracak, servet sahibi olacaktır. Ün yapıp, adını duyuracak ve itibarı da artacaktır. Bu rüya bazı tabircilere göre ilmin artması şeklinde de yorumlanır. Bilhassa dini açıdan bilgisini çoğaltıp, hayırlı işler yapmaya alamettir.
Rüyayı gören kişi için büyük sevinçler ve mutluluklar vardır. Rüyasında gördüğü şekerler bir çuval dolusuysa ya da çok fazlaysa bu yine kişinin büyük mallar elde edeceğine delalettir. Mülk satın almak olarak da tabir edilir.

Rüyada Şeker Satmak

Rüyada şeker sattığını gören kişi için mutlu bir hayata ulaşmak söz konusudur. Bu rüya aynı zamanda kişinin gelişime açık, aynı yerde durmak yerine kendini ilerleten ve yeni bilgilere merakla yaklaşan biri olduğuna işarettir.
Rüyasında şeker sattığını gören kişinin başka bir ülkeye gitmesi de ihtimaller içindedir. Bu kişi eğitim amaçlı ya da yerleşim amaçlı olarak başka bir ülkeye seyahat edebilir.

Rüyada Şeker Almak

Rüyada şeker almak rüya sahibinin keyfinin yerine geleceğine ve tadını kaçıran hadiselerin son bulacağına işarettir.

Rüyada Şeker Dağıtmak

Rüyasında şeker dağıttığını görmek kişinin yaptığı yanlışlardan kazandığı tecrübelerle bundan sonra doğru adımlar atacağına işarettir. Bu adımlar sayesinde hem maddi olarak kazançlı çıkacak hem de çevresindeki itibarı artacaktır. Ektiği tohumların filizlendiğini görecek, emeklerinin ziyan olmadığını fark edecektir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!