Rüyada Kendini Güzel Görmek

Rüyada kendini güzel görmek; kişinin fiziki görünüşüne verdiği önem derecesinde açıklama bulur. Kendini fazlası ile güzel bulan insanın kibri ya da kendini çirkin bulan insanın kompleksleri bu tür rüyalar görmelerinin kaynağında yatan sebepler olabilir.
Rüyada kendini güzel görmek; kibir veya alçaklık kompleksinden mütevellit değil ise çok büyük şans, iyi ve güzel kısmetler, insanların takdir ve beğenisini kazanmak şeklindeki terimler ile açıklanır. Rüyada yüz güzelliği temiz ahlaka, vücut güzelliği namusa, el güzelliği de helale yorulur.

Rüyada Güzel Olduğunu Görmek

Rüyada çirkinken aniden güzel olmak kişinin kötü giden şansının döneceğine, sağlığında sıkıntılar var ise hallolup şifasını bulacağına delil sayılır. Rüyasında yüzünün çok daha güzel olduğunu görmek; iyilik ve dürüst yaşantısının yüzüne yansıması olarak kabul edilir.

Rüyada Kendini Çok Güzel Görmek

Rüyada kendini olduğundan çok güzel gören kişinin hayatta istediklerinden çok daha fazlasına sahip olacak anlamına gelir. Hayati şartlarının düzeleceğine, daha iyi yaşam şartlarına ulaşarak sevince hedef olacak durumlara yol açılmasına işaret eden bu rüya aynı zamanda kibri yüzünden insanların tepkisine mazhar olan kişiye de yorulur.

Rüyada Kendini Dünya Güzeli Görmek

Rüyada kendisini kâinat güzeli görmek; kişinin hayal ettiği, çok büyük ihtiras ile ulaşmak istediği bir isteğinin olacağına işaret sayılır. Rüyada kendini dünya güzeli görmek; bazı güzellik yarışmalarının etkisinde kalınarak görülebilen rüyalar olduğu gibi güzellik takıntısı olan kadınların gördüğü rüyalardan sayılır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!