Rüyada Kedi Tırmalaması Görmek

Rüyada kedi tırmalaması görmek; savunmasız yakalanmaktan korku ve endişe duyan kişilerin karakteri ile değerlendirilir. Gerçek hayattaki sokak kedilerinin davranışları hayatlarını sürdürebilmeleri için doğal olarak daha vahşi ve mücadelecidir. Rüyada kötüye yorulan kediler de bazı insanların tedirginliklerine bazılarının ise fobilerine dönüşen sokak kedileridir.
Rüyada kedi tırmalaması görmek; bazı İslami rüya tabirlerine göre tehlikeli bir düşman olarak yorumlanır. Rüyada kedi hem yararı dokunan bir dost hem zararı dokunan bir düşman olarak simgelenir. Uslu evcil kediler rahatlık ve sefaya, sokak kedileri ise arsız, hırsız, hilekâr kimseye yorumlanır. Muhtemelen kedilerin tırmalamasından korkan kimsenin bilinçaltındaki yansıması olan rüyanın yorumu genel olarak gerçek korkuları da ifade eder.

Rüyada Kedi Tırmaladığını Görmek

Rüyada bir kedi tarafından tırmalandığını görmek; küçük çaplı can sıkıcı olaylar yaşayacağınıza işaret eder. Keyfinizin kaçacağı tatsız olaylara karşı tedbirli ve dikkatli olunmasına dikkat çeken rüyalardır.

Rüyada Kediden Korktuğunu Görmek

Rüyada kediden korkup kaçtığını gören kimsenin parlak bir döneme gireceğine yorumlanır. Korkuları ile yüzleşen kimsenin hayata daha sıkı sarılacağına ve azimle ilerleyeceğine tabir edilir. Bazen de rüyada korkulan kedi; gücü zayıf bir kişinin sizden yardım beklediğine ve o kişiye yardım eli uzatmaya işaret eder.

Rüyada Kedi Tırmalaması ve Isırması Görmek

Rüyada bir kedi tarafından hem tırmalandığınızı hem de ısırıldığınızı görmeniz hayırlara alamet etmez; husumetiniz olan birinden bir fenalık olacağına veya hor gördüğünüz birinin sizden intikam almak için planlar yapacağına tabir edilir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!