Rüyada Kendini Görmek

Rüyada kendini görmek, rüyayı gören kişinin karakter olarak kibirli bir duruşu olduğunu anlatır. Ayrıca parası ile malıyla mülküyle sürekli övünen, maddiyatından bahseden ve onunla öne çıkmaya çalışan bir insan türü olduğuna delalet eder. Bu kişi karakterinden dolayı genel olarak etrafında yadırganıp dışlanan bir kişidir.

Rüyada Kendini Uyurken Görmek

Rüyada kendini uyurken görmek, rüyayı gören kişinin tembel ve üzerinde bir ağırlık olduğuna delalet eder. Ayrıca kişi son dönemlerde çok yorgun, hasta, halsiz bir hal hissediyor demektir. Rüya sahibi her şeyi ayağına bekler, hizmet ister ve bu nedenlerle de evdekilerin tepkisini çok büyük şekilde alacak demektir.

Rüyada Kendini Güzel Görmek

Rüyada kendini güzel görmek, rüyayı gören kişi daha güzel kıyafetler içinde hoş ve zarif bir duruşun olacağını fark edecek ve önünde daha güzel günler daha başarılı bir ömrün onu bekleyecek olmasına delalet eder.

Rüyada Kendini Çirkin Görmek

Rüyada kendisini çirkin görmek ise kişinin ileriki zamanlarda sağlığında birtakım problemler olacak demektir. Buna bağlı olarak huzuru kaçacak, sıkıntılı dönemler içine girecek anlamına gelir.

Rüyada Kendini Ölmüş Görmek

Rüyada birinin kendisini rüyasında ölmüş görmesi daha uzun bir hayat sahibi olacağını alamet eder. Kısacası kişinin ömrünün uzayacak anlamına gelir veya bir başka yorum ise uzaktan bir haber alacak olmasıdır. Rüyada kişinin kendisini hamile görmesi ise pek hayırlı anlamlar içermeyen bir rüyadır. Yakın zamanda hayal kırıklığı yaşayabilir veya sıkıntılı günler içine girebilir anlamına gelir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın