Rüyada Kendini Görmek

Rüyada kendini görmek, rüyayı gören kişinin karakter olarak kibirli bir duruşu olduğunu anlatır. Ayrıca parası ile malıyla mülküyle sürekli övünen, maddiyatından bahseden ve onunla öne çıkmaya çalışan bir insan türü olduğuna delalet eder. Bu kişi karakterinden dolayı genel olarak etrafında yadırganıp dışlanan bir kişidir.

Rüyada Kendini Uyurken Görmek

Rüyada kendini uyurken görmek, rüyayı gören kişinin tembel ve üzerinde bir ağırlık olduğuna delalet eder. Ayrıca kişi son dönemlerde çok yorgun, hasta, halsiz bir hal hissediyor demektir. Rüya sahibi her şeyi ayağına bekler, hizmet ister ve bu nedenlerle de evdekilerin tepkisini çok büyük şekilde alacak demektir.

Rüyada Kendini Güzel Görmek

Rüyada kendini güzel görmek, rüyayı gören kişi daha güzel kıyafetler içinde hoş ve zarif bir duruşun olacağını fark edecek ve önünde daha güzel günler daha başarılı bir ömrün onu bekleyecek olmasına delalet eder.

Rüyada Kendini Çirkin Görmek

Rüyada kendisini çirkin görmek ise kişinin ileriki zamanlarda sağlığında birtakım problemler olacak demektir. Buna bağlı olarak huzuru kaçacak, sıkıntılı dönemler içine girecek anlamına gelir.

Rüyada Kendini Ölmüş Görmek

Rüyada birinin kendisini rüyasında ölmüş görmesi daha uzun bir hayat sahibi olacağını alamet eder. Kısacası kişinin ömrünün uzayacak anlamına gelir veya bir başka yorum ise uzaktan bir haber alacak olmasıdır. Rüyada kişinin kendisini hamile görmesi ise pek hayırlı anlamlar içermeyen bir rüyadır. Yakın zamanda hayal kırıklığı yaşayabilir veya sıkıntılı günler içine girebilir anlamına gelir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (4)

Eyüp Abdullah TUZCU

Selamun aleyküm rüyamada kendimi ormanlık bir alanda gördüm kendimi yanıma çağırdım sonra bir ağacın altın kendi kendime nasihat vermeye başladım sanki ben gelcekten gelmiş gibiydim şunları şunları yapma vs. Şeyler söyledim
Yardımcı olursanız sevnirim şimdiden teşekkür ederim.

Murat Deniz Senol

Özür dilerim az önce yanlışlıkla yolla tuşuna bastım. İyi günler, rüyamda uykumdan uyandım, gerçek hayatta hoşlandığım kızdan sevgililik durumu ile ilgili dolaylı yoldan olumsuz bir işaret aldım. Bu kızı isteyen ama benim kadar hoşlanmayan bir diğer arkadaşım da beni izliyordu uzaktan. Ne anlama geliyor acaba?

OĞULCAN

Rüyamda farklı bir evrenden gelen kendimle konuşuyordum. Yanı karşımdaki insan bendim, ama o ben benimle konuşuyordu. Tuhaf bir aksanı vardı. Biraz kafam karıştı anlatırken bile. (Açıkta kaldım heralde gece)

OĞULCAN

Rüyada camdan balkona baktım ve dışarı da bir ejderhayla savaşan iki kadın savaşçı gördüm. Ben bu tür absürt rüyaları neden görüyorum ve görmemek için ne yapmalıyım.