Rüyada Kesik Kol Görmek

Rüyada kesik kol görmek, rüyayı gören kişinin bir ihanete uğrayacağını anlatır. Eğer evliyseniz eşiniz sizi aldatabilir veya kandırabilir. Bunu da yakın zamanda ortaya çıkartabilirsiniz demektir. Bu durumdan sonra eşiniz ile sorunlar başlar ve giderek büyür. Hatta evi terk etmelere ve boşanmalara varan problemler olacağına alamettir.
Bu rüyayı en yakın arkadaşınızın size olan ihaneti olarak da algılayabilirsiniz. Güvendiğiniz bir insanın size yalan söyleyip kandırılması her sıcak ile sarsılacak, kendini toparlamaya çalışacaksınız. Bunun için de içinize kapanacak, inzivaya çekilmek isteyeceksiniz anlamına gelir.

Rüyada Kesik Kollu Olduğunu Görmek

Rüyada kesik kollu olduğunu gören kişi en güvendiği kişi tarafından ihanete uğrayacak, arkasından kumpaslar kurulacak demektir. Bu olayları rüya sahibi uzun zaman fark edemeyecek, fark ettiğinde ise bazı şeyleri toparlamak için geç olacak demektir.
Aynı zamanda kişinin saflığı sebebiyle elindekileri kaybetmesine de yorumlanır. Kişi herkese çok fazla inanan ve güvenen bir insan olduğu için problemler yaşayacak anlamına gelir.
Bununla ilgili bir başka yorumsa rüyayı gören kişinin kendi ailesinden yardım görememesi nedeniyle maddiyatının kötü duruma gideceğini ve kimseye de gururu nedeniyle bundan bahsetmeyeceğine delalettir. Uzun sürecek bir maddi zorluk rüya sahibini bekliyor anlamına gelir. Ayrıca başka yorumlarda da eğer bir şirket sahibi iseniz iflasın eşiğine gelebilirsiniz. Dolayısıyla çok zor yaşam şartlarında çalışmak zorunda kalacaksınız diye yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın