Rüyada Kendini Gelinlikle Görmek

Rüyada kendini gelinlikle görmek, rüyayı gören kişiyi eğer bekar ise kısa bir zamanda evlenip mutlu bir yuva kuracak demektir. Evli bir kişi bu rüyayı gördüyse evliliğinde huzur, mutluluk, anlayış artacak ve daha romantik bir döneme girecek anlamına gelir. Rüyada giyilen gelinlik eğer temiz ise yapılacak evlilik bir ömür boyu sürecek ve hayırlı olacak diye yorulur. Kirli bir gelinlik ise ayrılacak anlamına gelir.

Rüyada Kendini Gelin Olarak Görmek

Rüyada kendini gelin olarak görmek, eğer rüya sahibi genç bir kız ise zengin bir kısmetinin çıkacağını ve onunla evleneceğini anlatır. Ayrıca rüya sahibi işinde de başarılarını artıracak ve buna bağlı olarak daha çok para kazanacak anlamına gelir. Yani kişi bereketli, şanslı bir zaman dilimi içine girecektir.

Rüyada Arkadaşını Gelin Olmuş Görmek

Rüyada arkadaşını gelin olmuş görmek, rüyayı gören kişinin ticarete atılacağını ve bu alanda başarı elde edeceğine delalettir. Rüya sahibi maddi anlamda fazlaca iyi hale gelecek, eline geçen nakit parayı akıllı yatırımlar da kullanacak demektir. Bir diğer yorum ise çok sevdiği bir kişiden çok büyük bir hediye alacağını işaret etmesidir.

Rüyada Evli Bir Kadının Kendini Gelinlikle Görmesi

Rüyada evli bir kadının kendini gelinlikle görmesi, yakın bir zamanda hamile kalacağına yorulur. Bu kişi sağlıklı ve hem topluma hem ailesine hayırlı bir çocuk doğuracak demektir. Eğer aile hayatında sıkıntı veya sorunlar yaşanıyor ise hepsi sona erecek diye de yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın