Rüyada Kendi Pisliğini Görmek

Rüyada kendi pisliğini görmek, rüyayı gören kişinin sıkıntı ve stres içinde olduğuna ve bu durumdan kurtulmak için çabaladığına delalet eder. Rüyayı gören kişinin yakın zamanda rahatlayacağına ve üstünde stres yaratan her ne varsa atacağına tabir olunur.  Rüyayı gören kişinin rahatlamaya olan arzusuna delalet eder.

Rüyada Kendi Pisliğine Ellediğini Görmek

Rüyada kendi pisliğine bastığını görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında yaşayacağı olumlu değişikliğe delalet eder. İşinde başarılı olacağına ya da yeni ve daha kazançlı olan bir işe gireceğine tabir olan bu rüya iş sahibi olan kişiler için ise farklı bir kulvarda iş atılımı yaparak daha çok kazanç elde etmeye tabir olur. Bunun yanı sıra bazı âlimlere göre rüya sahibini iyi ve hayırlı olamayan işlere karışacağına delalet eder.

Rüyada Kendi Pisliğine Bastığını Görmek

Rüyada kendi pisliğine ellediğini görmek, rüyayı gören kişinin borçlu ise yakın zamanda borcunu ödeyecek miktarda kazanca ya da gelire sahip olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin mal ya da para olarak kazanç elde etmesine delalet olan bu rüya zenginliğe ve etrafında buluna kişilere de yardımı dokunmaya tabir olunur. Rüya sahibini ailesi ile olan sorunlarının da sona ereceğine işarettir.

Rüyada Kendi Pisliğini Temizlediğini Görmek

Rüyada kendi pisliğini temizlediğini görmek, rüyayı gören kişinin hayırlı kazançlar elde edeceğine, yaşamında bolluk ve bereketin artacağına, şansın onun hep yanında olacağına delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Erdal nıh

Rüyamda arasira besledigim siyah bir anne kedi var benim dışkımı yerken gördüm yiyip gidiyor ve tekrar gelip yiyiyordu arada birde seviyordum ve bu arada dışkım simit gibi yuvarlak ve karaydi

Huseyin savaş

Ruyamda kilota boyuk pisligi yapmisim ve pislik kurumus kilota yapismis ve ben bunu elimle sertlesmis pisligi kilotdan kopariyorum bu ne ablama gelir