Rüyada Kendi Dişini Çekmek

Rüyada kendi dişini çekmek, rüyayı gören kişinin zor ve sıkıntılı bir dönem gireceğine bu zor ve sıkıntılı olan dönemde sorunlar ile tek başına mücadele edeceğine ve kimsenin yardımı olmadan bu sorunların çözüme ulaşmasını sağlayacağına delalet eder.  Rüyayı gören kişinin çevresinde bulunan yakınlarına karşı kırgın olduğuna da delalet eden bu rüya ayrıca rüya sahibinin çevresi tarafından uyarılacağına, fakat onarlı dinlemeyerek burnunun dikine gideceğine bu surum sonucunda da mal kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada Diş Çekmek

Rüyada diş çekmek, rüyayı gören kişinin annesinin ve babasının rızasını almadığına, büyüklerinin sözlerini kulak ardı ettiğine ve bu sebep ile de yaşantısında bazı zararlara uğradığına delalet eder. Bazı âlimlere göre diş çekmek düşmana karşı zafer kazanmak, huzura ermek ve sorunlarının çözümüne kavuşmaya da tabir olunur.

Rüyada Sallanan Dişini Çektiğini Görmek

Rüyada sallanan dişini çektiğini görmek, rüyayı gören kişinin uzun zamandan beri gerçekleşmesini beklediği bir hayalinin gerçekleşecek olmasına delalet eder. Rüyayı gören kişinin hayatında gelişecek olan ani olaylara delalet eden bu rüya aynı zamanda bitmesi gereken bir olay içinde harekette geçilecek olmasında yorumlanıyor. Bunun yanı sıra bazı âlimlere göre uyarıcı bir rüya olup, mal ve itibar kaybetmeye delalet eder.

Rüyada Çürümüş Olan Dişini Çektiğini Görmek

Rüyada çürümüş olan dişinin çektiğini görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda kendisini oldukça üzen ve olan sıkıntı yaratan bir olay ya da durumdan kurtulur.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (6)

Zekiye şanlı

Rüyamda alt çenemdeki dişlerimin merdeyse hepsinin kanlarla elime döküldüğününen arkadaki azı dişimin sallandığınınfarkedince onunda sökerek çıkardığımı ve çok kan fışkırdığını görüyorum. Korkuyla uyandım. Hayır mıdır şer midir?

Ozan erat

Merhaba rüyamda alt çenemdemden bir dişi sallayarak yerinden cıkartıyordum elime alıp baktıgımda kan yoktu ağzımdanda kan akmadı dişi birisine gösterdim elimden düştü sonra aynaya baktım nasıl duruyor diye güldüm aynada o tarafın gözükmediğini görüp sevindimkimse alay etmez diye

Mevlüt kilic

Rüyamda apsali çürük dişimi etiyle birlikte çektim.sonra dişim etiyle yere düştü.sonra düşen et hareket ediyordu.curuk apseli disi attım et parçasını aldığım gibi dişçiye gitmek üzere yola koyuldum annem babamı gördüm yolda.misafirleri vardı onlara hoş geldin dedim.anneme durumu anlattım eti gösterdim.ufacik bir aslan olmuştu et heykel gibi kış günüydü.oglum dedi ben tas getireyim bekle.bahcede topraktan aldığı suyla üzerime defalarca su attı.fakat et parçası aslana sonrada gürbüz bir bebek vardı yanımda.ikimizede şu atıyordu annem gülerek sevinerek.o anda uyandım çok güzel bir ruyaydi

naile susadı

rüyamda dişimi çekiyodum ne anlama geliyo

Rukiye

Rüyamda daha önceden çektirdiğim azı dişin yeniden çıktığını söyleyip kendi elimle çekiyordum. 4-5 parça kırık parçalar çıkardım ağzımdan ama hiç kan yoktu. Ne anlama geliyor?

Methiye

Rüyamda alt sağ ortadaki dişim sallanıyor. Ben de elimle sallayıp sonra da çekerken diş ortadan kırılıyor. Diğer yarısını da elimle çekip atıyorum. Protez dişim olduğunu fark ediyorum. Köküyle beraber dişçiye yapıştırırım diyorum. Sonra yanındaki dişim de sallanıyor. Onu da elimle sallayıp çekiyorum fakat iki tane yan yana çıkıyor. Alıp atıyorum. Sonra ağzımı kapatıp aynaya bakıyorum. Nine gibi oldum ve ağzımın içi çöktü diyorum. Yorumlar mısınız?