Rüyada Kendi Dişini Çekmek

Rüyada kendi dişini çekmek, rüyayı gören kişinin zor ve sıkıntılı bir dönem gireceğine bu zor ve sıkıntılı olan dönemde sorunlar ile tek başına mücadele edeceğine ve kimsenin yardımı olmadan bu sorunların çözüme ulaşmasını sağlayacağına delalet eder.  Rüyayı gören kişinin çevresinde bulunan yakınlarına karşı kırgın olduğuna da delalet eden bu rüya ayrıca rüya sahibinin çevresi tarafından uyarılacağına, fakat onarlı dinlemeyerek burnunun dikine gideceğine bu surum sonucunda da mal kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada Diş Çekmek

Rüyada diş çekmek, rüyayı gören kişinin annesinin ve babasının rızasını almadığına, büyüklerinin sözlerini kulak ardı ettiğine ve bu sebep ile de yaşantısında bazı zararlara uğradığına delalet eder. Bazı âlimlere göre diş çekmek düşmana karşı zafer kazanmak, huzura ermek ve sorunlarının çözümüne kavuşmaya da tabir olunur.

Rüyada Sallanan Dişini Çektiğini Görmek

Rüyada sallanan dişini çektiğini görmek, rüyayı gören kişinin uzun zamandan beri gerçekleşmesini beklediği bir hayalinin gerçekleşecek olmasına delalet eder. Rüyayı gören kişinin hayatında gelişecek olan ani olaylara delalet eden bu rüya aynı zamanda bitmesi gereken bir olay içinde harekette geçilecek olmasında yorumlanıyor. Bunun yanı sıra bazı âlimlere göre uyarıcı bir rüya olup, mal ve itibar kaybetmeye delalet eder.

Rüyada Çürümüş Olan Dişini Çektiğini Görmek

Rüyada çürümüş olan dişinin çektiğini görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda kendisini oldukça üzen ve olan sıkıntı yaratan bir olay ya da durumdan kurtulur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın