Rüyada Kellik Görmek

Rüyada kellik görmek, rüyayı gören kişinin hayatta bazı olaylara ya da durumlara karşı olan çekimser ve ürkek olan tavırlarının sebebinin kendine güvensizliği olduğuna, başarısız olmaktan korktuğuna delalet eder. Rüya sahibi için uyarıcı bir nitelikte olan bu rüya, kişinin bir kırılma yaşayarak artık kendine olan güvenini yenileyerek başarabileceği işleri ertelememesi ya da başlaması gerekiyor.

Rüyada Kel Olduğunu Görmek

Rüyada kel olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında ya da özel yaşamında oluşacak olan gerileme ve başarısızlıklara delalet eder. Rüyayı gören kişinin geçim sıkıntısı çekmesine ya da sıkıntılı bazı durumlar sebebi ile problem yaşamasına delalet eder.

Rüyada Saçsız Kaldığını Görmek

Rüyada saçsız kaldığını görmek, rüyayı gören kişinin yaşadığı sorunlar sebebi ile iş hayatına yeterince önem verememesine ve bu sebep ile işlerin durma noktasına girebileceğine delalet ettiği gibi işlerin durma noktasın gelmesi sebebi ile sıkıntı yaşamaya tabir olunur. Rüyayı gören kişinin bu sıkıntılar sebebi ile zor zamanlar geçireceğine, geçim sıkıntısı çekeceğine, aile bütçesinin de zor duruma geleceğine ve her geçen gün bunun devam edeceğine delalet eder.

Rüyada Saçlarının Döküldüğünü Görmek

Rüyada saçlarının döküldüğünü görmek, rüyayı gören kişinin yaşadığı konforlu yaşamın sona ereceğine ya da şuan da şikâyet ettiği durumdan daha da kötü duruma düşeceğine delalet eder.Rüyayı gören kişinin yokluğa düşeceğine yaşadığı zor günler sebebi ile de ruhsal olarak da sarsılacağına tabir olunur.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!