Rüyada Kelepçelenmek

Rüyada kelepçelenmek ya da rüyada tutuklandığını görmek, rüyayı gören kişinin bazı kötü veya belalı işlere karıştığını bu sebep ile sıkıntı yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibini uyarıcı nitelikte bulunan bu rüya, rüya sahibinin hayatına çeki düzen vermesi gerektiğinde yorumlanır. Rüyada kendisine kelepçe takıldığını gören kişi gerçek yaşamda zorluklar ile karşılaşarak, sakin olan yaşamının değişeceğine, kargaşanın içinde kendini bulacağına ve bunun sebebinin de kendisi olduğuna tabir olunur.

Rüyada Kelepçe Görmek

Rüyada kelepçe görmek, rüyayı gören kişinin hayatında bazı zorluklar ile karşılaşacağına, biri bitmeden bir diğer sorun yaşayacağına, çaresiz kalacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin şanssız ve kısmetsiz bir dönem gireceğine tabir olunur.

Rüyada Kelepçe Açtığını Görmek

Rüyada kelepçe açtığını görmek, rüyayı gören kişinin duyarlı ve oldukça yardım sever bir kimse olduğuna bu sebep ile de kelepçesini açtığı kişiye yardımda bulunacağına delalet eder. Kelepçesini açtığı kimseye maddi ya da manevi olarak tüm imkânları ile yardımda bulunmaya tabir olunur.

Rüyada Kelepçe Çıkardığını Görmek

Rüyada kelepçe çıkardığını görmek, rüyayı gören kişinin eski yaşamına geri dönebilmek için çaba harcamasına, sıkıntı ve dertlerinden kurtulmak için çareler aramasına delalet eder. Rüyayı gören kişini eski güzel günlerine dönebilmek için harcayacağı çabanın sonunda gerçeğe dönüşeceğine fakat bunun için bir müddet daha sabretmesi gerektiğine delalet eder. Rüya sahibinin bir süre daha uzun bir mücadele içinde bulunacağına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın