Rüyada Kefenlenmek

Rüyada kefenlenmek, rüya tabirlerine göre farklı şekillerde yorumlanıyor. Bazı âlimlere göre hak yoluna yönelerek, günahlardan uzaklaşmaya işaret olarak yorumlanıp, rüya sahibinin harama ve günaha meyilli olduğuna delalet eder. Bazı âlimlere göre ise rüya sahibinin evli ise eşinin kendisinden önce vefat etmesinden korktuğuna tabir ediliyor. Bazı yorumlarda ise kefenlenmek lider olmak ve bir gruba liderlik edecek duruma gelmeye işaret olarak kabul edilir.

Rüyada Kefen Görmek

Rüyada kefen görmek, farklı farklı yorumlanıyor. Genç kızın rüyada kefen görmesi evleneceğine ve gelinlik giyeceğine yorumlanırken aynı zamanda eli çabuk olan kişiye de tabir edilir. Bunun yanı sıra bazı tabircilere göre kefen görmek rüyayı gören kişinin çok ketum olduğuna sırlarını ne olursa olsun kimse ile paylaşmadığına delalet eder. Bazı âlimlere göre ise iyi ve güzel ahlaklı olmaya ve hak yolunda ilerleyen kimse olmaya tabir olunur.

Rüyada Kefen Satın Aldığını Görmek

Rüyada kefen satın aldığını görmek, rüyayı gören kişinin haram yol ile mal kazanacağına, birinin hakkına el koyacağına, kul hakkına girmeye, günah işlemeye delalet eder.

Rüyada Kefeni Kestiğini Görmek

Rüyada kefeni kestiğini görmek, rüyayı gören kişinin iş yaşamında ya da özel hayatında bir sorumluluğu üstüne aldığına fakat aldığı bu sorumluluğu yerine getirmediğine ya da tam olarak yerine getiremediğine bu sebep ile de sıkıntı yaşayacağına delalet eder. Bazı tabirlere göre ise yanındayken kıymetini bilmediği kimsenin şimdi değerini anlayacağına ve onu arayacağına delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!