Skip to Content

Rüyada Kendi Mezarını Görmek

Rüyada kendi mezarını görmek rüya sahibinin zayıf bir maneviyata sahip olduğuna, psikolojik problemler yaşadığına ve ruhsal olarak kendisini iyi hissetmediğine işarettir. Rüyayı gören kişinin hayata bakış açısını kötü etkileyecek olaylar yaşayacağına, hayattan zevk almayacağına ve kötü günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada Kendi Mezarını Satın Aldığını Görmek

Rüya sahibinin çevresinde ya da akrabaları içerisinde yakın gördüğü kişilerin evliliğine şahit olunacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin evlenen kişilerin mutluluğunu paylaşacağına işarettir. Aynı zamanda bu rüya yeni bir ev sahibi olunacağına da delalet eder.

Rüyada Kendi Mezarını Ziyaret Ettiğini Görmek

Rüya sahibinin sıkıntılı ve huzursuz günler geçireceğine, gözyaşı dökeceğine, kendisini üzecek ve kötü etkileyecek olaylar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Kendi Mezarının Kazıldığını Görmek

Rüya sahibinin mal elde edeceğine, maddi durumunu iyileştireceğine ve zengin olacağına delalet eder.  Yeni sahip olacağınız bir arsa ya da eve, mal varlığınızın üzerine yeni mallar ekleyeceğinize şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kendi Mezarının Boş Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağına, ferahlayacağına ve hafifleyeceğine, sağlık problemlerinden sıyrılacağına, manevi olarak şifa bulacağına ve kötü düşüncelerden arınacağına işarettir.

Rüyada Kendi Mezarını Kazdığını Görmek

Rüya sahibinin ticari atılımlarında kâr elde edeceğine, sermaye sahibi olacağına ve kendisi için fayda sağlayacağına, maddi kazancının artacağına ve bolluğa erişeceğine işaret eder.

Rüyada Kendi Mezarını Suladığını Görmek

Rüya sahibinin yaşamış olduğu sıkıntılar ve problemler nedeniyle kötü günler geçireceğine, yaşama sevincinin yok olacağına, manevi yönden kendisini zayıf hissedeceğine işarettir. Rüya sahibinin bir tanıdığının kendisine yardım eli uzatacağına ve onu buhranlı günlerden kurtaracağına delalettir.