Skip to Content

Rüyada Kaynak Suyu Görmek

Rüyada kaynak suyu görmek rüya sahibinin yüzüne gülecek şansa, bereketin ve bolluğun artacağına, maddi kazancın çoğalacağına işarettir. Gerçek yaşantısında maddi problemler yaşayan rüya sahiplerinin eline beklenmeyen yüklü para geçeceğine de delalettir. Aynı zamanda bu rüya düşmanların alt edileceğine, size kalacak mirasa, hayatınızı değiştirecek olumlu gelişmelere işarettir. Bekar kişilerin bu rüyayı görmesi, ani bir şekilde evlilik kararı alacaklarına, anne baba duasına ve her zaman iyi bir insan olunacağına işarettir.

Rüyada Kirli Kaynak Suyu Görmek

Rüya sahibinin ailesinin ve çevresinin onaylamadığı işlere kalkışacağına, kötü niyetli ve sahtekar insanlarla ortaklık yapılacağına, ticari hayatta geri dönüşü çok zor olan zarara uğranacağına işarettir. Aynı zamanda bu rüya, rüya sahibinin suç sayılan işlere kalkışacağına, tutuklanabileceğine, iftiralarla karşı karşıya geleceğine ve sıkıntılı günler yaşayacağına delalettir.

Rüyada Dağdan Çıkan Kaynak Suyu Görmek

Rüya sahibine kalacak bir mirasa, ticari başarılara ve zenginliğe, rahat bir yaşam sürmeye işaret eder. Aynı zamanda bekar kişiler için mutluluk ve huzur dolu bir evliliğe, hayırlı ve temiz evlatlar yetiştirileceğine işarettir.

Rüyada Kaynak Suyundan Abdest Aldığını Görmek

Rüya sahibinin üzüntü ve kederlerinden kurtulacağına işarettir. Rüyayı gören kişi hastaysa şifa bulur, borcu varsa borcundan kurtulur. Eğer rüya sahibi günahkar bir kişi olduğunu düşünüyorsa edeceği tövbeye ve bu tövbenin Allah katında kabul göreceğine ve günahlarından kurtulacağına işaret eder.