Skip to Content

Rüyada Kıl Koparmak

Rüyada kıl koparmak rüya sahibi devlet dairesinde görevliyse, görev mertebesinin artacağına, çevresinde tanınmış bir kişi olacağına, sağlığının yerinde olacağına ve problem yaşamayacağına şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda bu rüya yakın akrabalarınızın zengin ve varlıklı kişiler olduğuna da işaret eder.

Rüyada Mahrem Yerinden Kıl Kopardığını Görmek

Rüya sahibi gerçek hayatında maddi manada sıkıntılıysa bu sıkıntının geçeceğine, kişinin borçlarından kurtulacağına ve rahat nefes alacağına işarettir. Rüyayı gören kişi kadınsa hayatının dert ve tasalardan uzak geçeceğine, huzurlu ve mutlu bir yaşam süreceğine işarettir. Aynı zamanda bu rüya uzun zamandır beklediğiniz bir konudan zaferle döneceğinize ve becerileriniz sayesinde başarılar elde edeceğinize delalettir.

Rüyada Saçtan Kıl Kopardığını Görmek

Rüya sahibinin mal varlığındaki beklenmeyen artışa, bolluk ve berekete, maddi anlamda ferahlamaya işarettir. Bu rüya becerikli bir kişi olduğunuza ve bu sayede başarılar elde edeceğinize de delalettir.

Rüyada Çekerek Kıl Kopardığını Görmek

Rüya sahibinin hayatında var olan kötü ve sıkıntılı günlerin biteceğine işarettir. Rüyanızda vücudunuzun özel bölgelerinden kıl çektiğinizi görmeniz sevdiğiniz ve değer verdiğiniz bir kişiden hak etmeyeceğiniz sözler duymaya ve kırılacağınıza delalet eder. Rüyada çekilerek koparılan kılın size acı vermemesi ise feraha ereceğinize ve rahat bir yaşam süreceğinize işarettir.

Rüyada Cımbızla Kıl Kopardığını Görmek

Rüya sahibinin iş ya da sosyal yaşantısında kendisine rakip gördüğü kişilerle tartışma yaşayacağına, onları alt edeceğine, onlar nezdinde üstünlük kuracağına şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda bu rüya kişi tarafından sarf edilecek ve onu güç duruma sokacak kötü sözlere ya da çok sevdiği bir kişi tarafından duyacağı kırıcı laflara işarettir.