Rüyada Kendi Çocuğunu Görmek

Rüyada kendi çocuğunu görmek; çocuğu olan kişi için korumacı kişilik ile ilgili olarak açıklanabilir. Çocuklarına ya da çocuğuna çok düşkün kişilerin evhamlı yapılarından dolayı oldukça sık rüyalarında kendi çocuklarını özellikle de başlarına kötü bir şey geldiğini gördükleri olur. Kimi zamanda çok fazla ilgilenemeyen ebeveynlerin suçluluk duygusunu gösterir.

Rüyada kendi çocuğunu görmek; çocuğu olmayan evli insanlar için çocuk özlemine yorulan rüya bazen gerçek hayatta da bir çocuğun dünyaya geleceğine yorumlanır. Bekâr kişiler için ise evlilik ile ilgili açıklanabilir. Bazı kimseler içinde bu rüya kişinin hayatında yapmak istediklerini, manevi durumunu ifade eden iç benliğidir.

Rüyada Kendi Çocuğunu Dövmek

Rüya gören kimsenin iç dünyasındaki çalkantıları, mutsuzluğunu, yapmak istediklerini yapamamanın ruhsal gerginliğini ifade eder. Bazı durumlarda kişinin yaptığı bir hatadan dolayı pişmanlık duyması, kendi iç çelişkilerine işaret eder.

Rüyada Kendi Çocuğu ile Oynamak

İç huzura, dengeye, maddi ve manevi anlamda huzura işaret eder. Mutlu bir aile özlemi ve evlilik hayalleri olan kişilerin de gördüğü bu rüya bazı duygusal gelişmelerin yaşanacağını da müjdeler.

Rüyada Kendi Çocuğunu Öpmek

Rüya gören kişinin yeni bir girişim, bir iş görüşmesi ya da bir aşk ilişkisi gibi merakla beklediği bir sonucun olumlu olacağına işaret eder. Rüyada görülen çocuk kız ise manevi anlamda güçlü duyguları, erkek çocuğu ise dünyevi iş veya sorumluklara yorumlanır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

memet

ben esinden 3 ay önce ayrıldım çocuk esimde ben erkeğim bu arada belirtim rüyamda çocuğumu gördüm benim yanimda tanıdığım bu kadin vardı kısa bu ilişki yaşadığım bu kadin çocuğun o kadına doru koşarak bana diyerek kosuyodu çocuğun birbuçuk yasinda

memet

ben esinden 3 ay önce ayrıldım çocuk esimde ben erkeğim bu arada belirtim rüyamda çocuğumu gördüm benim yanimda tanıdığım bu kadin vardı kısa bu ilişki yaşadığım bu kadin çocuğun o kadına doru koşarak baba diyerek kosuyodu çocuğun birbuçuk yasinda

Oguljeren

Ben bekarim ama ruyamda guzal kocam ve guzal cocugum vardi onlar beni cok sevdi bende onlari cok guzal ruyadi