Rüyada Kedi Eti Yemek

Rüyada kedi eti yemek; bazı kültürlerde (özellikle Mısır Kültüründe) sadakatsizlik ile bazı (İslami) kültürlerde haram, çalıntı mal ile açıklanır. Genel anlamda rüyada kedi eti yemek; hayırsız, uğursuz işler yapmak, aşkına, evliliğine sadık olmayarak harama el sürmek, ihanet etmek, birinin hakkını gasp etmek anlamlarına gelir.

Rüyada kedi eti yemek korkunç ve iğrenç görünen bir kedi eti ise her yönden zarara ziyana uğrayacağınızı ve malınızın hayrını göremeyeceğinizi işaret eder. Bazı rüya tabirlerine göre bilhassa erkeklerin gördüğü bu rüya yabancı biri ile cinsel birliktelik içerisinde olup, sevdiği kişiyi, eşini aldattığına ve pişmanlık duyacağına yorumlanır. Kadınların bu rüyayı görmeleri ise çok fazla yalan söylediklerine, fesatlık, fitnelik ile etrafına zarar verdiğine göstergedir.

Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi yalnızlık ve bireysellik sembolüdür ancak insanlar ile dostluk kurduğu görülen kediler kişinin duygusal hassasiyetini gösterir. Rüyada kedi aynı zamanda gizli arzuları ve cinsel istekleri ifade eder. Rüya gören kişi için sezgilerin gücünü kullanmaya dikkat çeken kedi rüyaları kişiye özel mesajlar verir.

Rüyada Kedi Kovalamak

Rüya gören kişinin bir kediyi kovalaması servet ve prestij peşinde olduğuna yorumlanır. Kişinin kendisi, uzakta olan bir kediyi orman içinde kovaladığını görüyor ise bu zenginlik ve zengin yaşama ulaşmasının biraz daha güç ve engelli olacağına yorumlanır. Rüyada kediyi öldürmek amacı ile kovaladığını görmek; aşk ilişkilerinde başarısızlık veya arkadaşlarının sahteliklerini, gerçek yüzlerini görmesi anlamına gelir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Yare

Rüyamda bu zamana kadar hep kedi eti yemişim o anda da kedinin derisini yğzmüşüm ve yemişim ama kedi hala derisi yüzülmüş bir şekilde yaşıyor sonra ben pişman oluyorum o hayvanın etini nasıl yedim ben canını yaktım artık yetmeyeceği diyorum sonra diyorum ki ama kedi etinin tadı çok güzel ben ondan nasıl vazgeçeceğim diyorum sonra da diyorum ama İslama kedi eti haram bana niye tatlı geliyor diyorum kendi kendime konuşuyorum karşıma da da derisi yüzülmüş siyah bir kedi vardı çok kötü oldum ya bu ne anlama geliyor 😥

Abdulkadir

Rüyada bir kedi, kedi eti yedi. Kedi daha sonra bir tilkiye et verdi. Yorumlar mısınız?