Rüyada Kendi Cinsel Organını Görmek

Rüyada cinsel organ görmek sağlık problemlerinin habercisi olarak yorumlanır. Rüyada eğer kişi kendi cinsel organını gördüyse büyük çapta olmasa da bir takım hastalıklarla uğraşacağına ve belki bir süre hastanede yatılı olarak kalabileceğine işaret eder.

 

Rüyada kendini çıplak gören ve cinsel organını da çıplaklıktan dolayı açık bir şekilde gören kişi için bu rüya, yakın zamanda aile fertlerinden birinin hastalanacağına ve yardıma ihtiyaçları olacağına işaret eder.

 

Rüyada cinsel organla oynamak, hayra yorulmaz. Rüyada cinsel organıyla oynadığını gören kişi yakın zaman büyük zararla göreceği bir yaşam döngüsüne girecektir. Bu süreç içerisinde ise ruhsal olarak toparlanması zor, kişilik bölünmesi yaşayacağı bir döneme gireceğine işaret eder.

 

Rüyada Cinsel Organını Başkasına Göstermek:

 

Cinsel organını rüyada başkasına gösteren kişi, karşılıksız iyilik ve sevap işleyeceği bir girişimde bulunacaktır. Hayır kurumları ya da çeşitli bağışlar, rüya sahibine daha fazla bereket olarak dönecektir.

 

Rüyada cinsel organının yanlışlıkla açıldığını gören kimse içinse, rüya hayra yorulmaz. Böyle bir rüyayı gören kimse yakın zamanda pişman olacağı bir işe girişecektir, sevdiklerini üzecektir ve daha sonra gel gitler yaşayarak kendini sorgulayacağı bir döneme girecektir.

 

Rüyada Başkasının Cinsel Organını Görmek:

 

Rüyada görülen cinsel organ, tanımadığınız birine aitse, sıkıntılı ve endişe verici bir döneme girileceğine işaret etmektedir. Eğer tanıdığınız birisi ise, yakın zamanda tanıdığınızın size zor döneminde ihtiyacının olacağı anlamına gelir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın