Rüyada Kerhane Görmek

Rüya gören kişinin rüyada sevgilisini kerhanede görmesi hayra yorulmaz. Rüyada sevgiliyi kerhanede aldatmak, rüya gören kişinin iç sıkıntılarla boğuştuğuna, hayatında öç almak istediği insanların bulunduğuna, gerçek hayatta sürekli sorunlarla karşılaştığına ve sıkıntılarla yüzleşecek kadar güçlü olmadığına işaret eder.

 

Rüyada sevgiliyi kerhanede aldatmak, kişinin her ne kadar hayatında çoğu konuda ( örneğin karar alma, büyük adımlar atma, değişimler yaşama, iş değiştirme) korkak davrandığına işaret etse de, rüyada sevgilisini kerhanede aldatan kişi için aynı zamanda hiç ummadığı bir anda, beklemediği bir yerde eski bir gönül bağıyla karşılaşmasına da işaret edebilir.

 

Rüyada Sevdiği Kişiyi Kerhanede Görmek:

 

Rüyada sevdiği kişiyikerhanede görmek, yakın zamanda yeni bir gelir kapısı olarak yorumlanır. Sevdiği ise ona her konuda destek olacak ve ilerleyen zamanlarda sevdiği ile aralarındaki ilişkinin daha da ciddileşeceğine, hatta yakın bir zamanda evleneceğine işaret eder.

 

Rüyada Eski Sevgilinin Kerhanede Çalıştığını Görmek

 

Rüyada eski sevgilisinin kerhanede çalıştığını gören kimse, rüya gören kişinin eski sevgilisini unutamadığına ve onun hayatını merak ettiğine işaret eder. Eğer eski sevgilisi kerhanede çok mutluysa, yakın bir zamanda hiç ummadığı bir dostundan güzel bir haber alacaktır, eğer mutsuzsa aile bireylerinden biri vefat edecek olarak yorumlanır.

 

Rüyada Kerhanede Anneyi Görmek:

 

Yakın zamanda sevdiğiniz insanlarla güzel bir seyahate çıkacağınıza işaret eder. Vaktinizi güzel değerlendirdiğinize, iş hayatında yükseleceğinize ve sağlık problemlerinden kurtulacağınıza işaret eder.

 

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın