Skip to Content

Rüyada Kadınla Sevişmek

Rüyada kadınla sevişmek, rüyayı gören kimsenin durumuna göre farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişi eşi ile sevişiyor ise çok sevindirici haberler alacağına delalettir. Bekar bir erkeğin rüyasında güzel bir kadınla seviştiğini görmesi iş yerinde beklediği teklifleri alacağına işaret eder. Rüyada çirkin bir kadın ile seviştiğini gören kimse bazı dedikodulara karışacağına ve iftiraya uğrayacağına rivayet edilir.

Rüyada Birden Çok Kadının Seviştiğini Görmek

Rüyada birden çok kadının seviştiğini görmek, rüyayı gören kimsenin bazı büyük günahlar işleyeceğine, bu işlediği günahlar sebebiyle huzurunun bozulacağına, mutsuz günler geçireceğine, insanlar tarafından ayıplanacağına işaret eder. Rüyada birden çok kadını sevişirken gören kişi bekar bir genç kız ise bazı aile sırlarını öğreneceğine ve bunları saklamak için çok uğraş göstereceğine işaret eder. Rüyayı gören kimsenin evli bir erkek olması ise rüya sahibinin eşine ihanet edeceğine bu nedenle evliliğinin bitme noktasına geleceğine delalettir.

Rüyada Seviştiğini Görmek

Rüyada seviştiğini görmek, rüyayı gören kişinin eşi ile seviştiğini gören kişinin mutlu, huzurlu ve başarılı bir ömür geçireceğine işaret etmektedir. Rüyada tanımadığı bir kimse ile seviştiğini gören kimse ise hayatında büyük sorunlar ile karşılaşacağına ve huzursuz günler geçireceğine delalettir. Rüyada bir erkeğin bir erkek ile seviştiğini görmesi ise başına büyük belaların açılacağına bu belalardan kurtulmak için çok uğraş vereceğine rivayet edilir.