Rüyada Kadın Göğsü Görmek

Rüyada kadın göğsü görmenin birçok değişik tabiri bulunmaktadır. Bu rüya zaman zaman kız çocuk sahibi olmak şeklinde tabir edilir. Bu yüzden bu rüyanın sahibi olan kişi bekarsa, kısa zamanda evlenir ve bir kız çocuğu olur. Kadın göğsünü evli bir erkek görmüşse, bu eşinin hamile olduğuna işaret eder. Bu rüyanın hizmetkarlara delalet etmesi de muhtemeldir. Bu rüyayı gören kişi kendisine hizmet edecek birilerini bulur ya da bazı yardımcılar edinir.

Rüyada Süt Dolu Kadın Göğsü Görmek

Bu rüya kesinlikle iyi ve verimli bir sürece işaret eder. Süt dolu kadın göğsü her açıdan bolluk ve bereketle geçecek günlerin işaretidir. Bu rüyayı gören kişinin eğer umduğu herhangi bir şey varsa, buna en kısa süre içinde kavuşacak demektir. Bazen de böyle bir rüya, gelirin artmasına, iyi bir geçime, kolay yollardan para kazanmaya ya da kız çocuğuna da tabir edilir.

Rüyada Kadın Göğsünden Süt Akması

Bir kadının göğsünden süt aktığını görmek, bolluğa ve verime delalet eder. Bu rüya sahibinin maddi tasarruflara, bol miktarda mala mülke; para kazanmaya, iş yaşamında büyük başarıya, birtakım hamlelerin ardından yüksek bir konuma gelmenize, çevrenizde iyi bir şekilde anılmanıza işaret eder.

Rüyada Erkeğin Göğsünden Süt Gelmesi

Eğer bir erkek rüyasında göğsünden süt geldiğini görürse, bekar olması halinde evlenir, evliyse bir çocuğu olur. Bazen de böyle bir rüya, para tasarruf etme ve bu tasarrufla yatırımlarda bulunma anlamına da gelmektedir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın