Skip to Content

Rüyada Kadın Cinsel Organı Görmek

Rüyada kadın cinsel organı görmek, rüya gören kişinin hayırlı işlere imza atacağına işaret. Rüya gören kişi kendi vajinasını gördüyse eğer, yakın bir zamanda eline yüklü bir para geçecektir. Fakat tanıdığı yakın birinin cinsel organını gördüyse, o kişiyle dargınlıklarının biteceğine ve yakın gelecekte birlikte seyahate çıkacakları yönünde yorumlanır.

Rüyada vajinanın kayganlaştığını gören kimse, yakın bir zamanda zorluklarla daha kolay bir şekilde mücadele edecektir. Eğer bu kayganlıkla birlikte ağrı varsa, rüya gören kişi çocuklarından, kocasından ya da sevdiğinden zülüm görecektir.

Kadın Cinsel Organında Kıl Görmek

Rüya gören kişi kadın cinsel organında yalnızca tek tük kıl gördüyse bu durum, islam rüya tabirlerince de hayra yorumlanır. Kılların daha fazla olduğunu gören rüya sahibinin ise yakın bir zamanda sürpriz bir haber alacağı rivayet edilir.

Rüyada kadın cinsel organı her açıdan berekete tabi tutulur. Eğer cinsel organdan kan geliyorsa, doğurganlık isteğinin belireceğine, kan yerine yara gözüküyorsa kısa süreli stresli durumlar yaşanacağına delalet eder.

Rüyada yaşlı bir kadının cinsel organını görmek, bereketin ve ev rızkının artacağına, eve yeni bir gelir kapısı açılacağına, ev sakinlerinden birinin yakın zamanda başka bir yere taşınacağına ve rızkın bölüşülürken artık daha rahat edileceğine işaret eder.

Kadın Cinsel Organında Çıban Görmek

Kadının mahrem bölgesinde çıban görmek yakın bir dostunuz tarafından ihanete uğrayacağınız anlamına gelir.