Rüyada Eşiyle Sevişmek

Rüyada eşiyle sevişmek, rüyayı gören kimsenin oldukça hayırlı bir mala sahip olacağına, bu malın kendisini çok rahata kavuşturacağına, dünya nimetlerinden bol bol faydalanacağına, büyük kazançlar elde edeceğine delalettir. Rüyada eşi ile öpüştüğünü gören kimsenin günahlarının af olacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, mutlu günlerin yakın olduğuna işaret eder.

Rüyada Eşinden Başka Bir Kimse İle Sevişmek

Rüyada eşinden başka bir kimse ile sevişmek, rüyayı gören kişinin çok büyük bir günah işleyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin işleyeceği bu günah yüzünden büyük sıkıntılar yaşayacağına ve üzüntülü günler geçireceğine rivayet edilir.

Rüyada Zina Yapmak

Rüyada zina yapmak, rüyayı gören kimsenin bazı ahlaksızlıklar yapacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin çok büyük bir günaha gireceğine, başına türlü dertlerin açılacağına, mutsuz günler geçireceğine ve üzüntülü anlar yaşayacağına delalettir. Rüyada ziya yapmak aynı zamanda rüya sahibinin toplum içerisinde bazı küçük düşürücü anlar yaşayacağına da işaret eder.

Rüyada Eşiyle Sevişmenin Psikolojik Açıdan Yorumu

Rüyada eşiyle sevişmek psikolojik açıdan yorumlanacak olursa rüyayı gören kişinin eşine çok bağlı olduğu ve eşini çok sevdiğini söylemek mümkündür. Rüyayı gören kimsenin çok mutlu bir evliliğinin olduğuna işaret eden bu rüya, rüya sahibinin eşi ile mutlu, huzurlu ve aşk dolu bir ömür geçirmek istediğini de simgelemektedir. Aynı zamanda rüyada görülen şeylerin gerçek hayatta da gerçekleşmesini istediğinin de belirtisi olabilir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Nurane Huseyinova

MesajSalam elebilki eyni yuxunun icinde birinci esimle opusurem sevisirik sonra yenede hemin yuxunun icinde bir qiz ve bir oglan gorurem ama yuxude elefikirlesiremki onlarda menimle esimdi onlarda opysurler ve sevisirler.Yuxudsn ayilandan sonra anlayiramki yuxumda gorduyum qizla oglan esimle men deyilik

Sertan

Rüyamda eskiden yaşadığım evde annemler var. Biz içeride eşimle iliskiye giriyoruz. Odada çocuklar var ve annem bulaşıkları yıkıyor. Bu rüyam ne anlama geliyor?