Skip to Content

Rüyada Erkekle İlişkiye Girmek

Rüyada erkekle ilişkiye girmek, bekar bir kadın rüya sahibi adına hiç de hayırlı bir rüya değildir. Bu kişinin çıkarının olduğu bazı işlerin ardına düştüğü, günahlar işlediği ve hareketlerini denetim altına alması gerektiği şeklinde yorumlanır. Rüyasında kocasıyla ilişkiye girdiğini gören kadın kısa bir süre içinde çok güzel bir haber alır. Hiç tanımadığı birisiyle ilişkiye girdiğini gören evli bir kadın bayan içinse bu rüya, eşinden bir sır sakladığına işaret eder.

Rüyada Kadınla İlişkiye Girmek

Rüyada bir kadınla ilişkiye girdiğini gören bekar bir erkek, kısa bir süre içinde güzel ve mutlu bir yuva kuracak, sağlıklı ve hayırlı çocuklara sahibi olacak demektir. Rüyasında bir kadınla ilişkiye girdiğini gören evli bir erkekse, bu rüya o kişinin mal, mülk ve para sahibi olmasına delalet eder.

Rüyada Akrabayla İlişkiye Girmek

Rüyada akrabayla ilişkiye girmek, aile içinde hatırı sayılır birisi olduğunuza delalet eder. Zaman zaman da aile üyelerinizden alacağınız hoş olmayan bir haber olarak tabir edilir. Rüyasında yakın bir akrabasıyla ilişkiye girdiğini görmüş olan rüya sahibi bir üzüntü yaşayacak demektir. Ayrıca bu rüya, akraba evliliği yapılması şeklinde de yorumlanmaktadır.

Bastırılmış cinsel dürtülere ve kişinin özel yaşamına dair kimseyle konuşamayıp, duygularını içine attığına delalet eder. Bu rüya ayrıca hata yapmaktan geri kalınmadığını, kişinin yaşadıklarından ders çıkarmayıp, aynı yanlışları tekrarladığını da ifade eder.