Rüyada Erkek Cinsiyet Organı Görmek

Rüyada erkek cinsiyet organı görmek, güç ve kudret sahibi olmaya, hayırlı çocuklara sahip olmaya, umduklarını bulmaya ve iyi bir hayat sürmeye delalet eder. Bu rüya, rüyayı gören kişinin şansının çok açık olacağına delalet ederken, maddi gücünün hiçbir zaman eksilmeyeceği ve ticaret yoluyla çok para kazanacağı şeklinde tabir edilir. Rüyada erkek cinsiyet organı görmek, rüya sahibinin hem kazanacağı başarılarla hem de varlığıyla adından söz edilecek bir kişiye işaret eder.

Rüyada Çift Cinsiyetli Birini Görmek

Rüyada çift cinsiyetli birini görmek, işine geldiği gibi davranan, tutarsız ve çıkarcı bir kişinin varlığına delalet eder. Çıkarı için arkadaşlarının peşinden ayrılmayan, çıkarı olmadığındaysa kimsenin yüzüne bakmayan birisi şeklinde tabir edilir.

Rüyada Kadında Erkek Organı Görmek

Bir kişi rüyasında, bir kadının erkek organına sahip olduğunu görürse, bu rüya büyük hatalar ve kötü işler yapacak, çevresindeki insanları hayal kırıklığına uğratacak, üzecek ve şaşırtacak bir erkeğin varlığına işaret eder.

Rüyada Tenasül Uzvunun Uzadığını Görmek

Eğer bir kişi rüyasında tenasül uzvunun uzadığını görmüşe bu, o kişinin hayatının olumlu yönde ilerleyeceğine, rüya sahibinin iyi ve güzel gelişmeler yaşayacağına, olumsuz düşüncelerini terk edeceğine ve bu sayede huzur bulacağına tabir edilir.

Rüyada Cinsel Organının Kesilmesi

Rüyada cinsel organının kesilmesi, büyük şanssızlıklar yaşamaya, rüya sahibinin yaşamında uğursuzlukların olacağına, hayatının karışacağına, kişinin can derdine düşeceğine ve her şeyi unutacağına delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Nuriye

Rüyada eşimin başka bir kadınla evlendiğini gördüm neye işarettir

Hatice

Rüyamda arkadaşımın eski eşi benimle birlikte olmak istiyordu. Kabul etmiyorum. Daha sonra kendimi onla yatakta görüyorum. Soyunduğumda, onun 2 cinsel organı olduğunu görüyorum ve onu reddediyorum. Oradan kaçıyorum. Bu rüyamı yorumlar mısınız?