Rüyada Çiş Yaptığını Görmek

Rüyada çiş yaptığını görmek görmek, yakın zamanda büyük hastalıkların yol açtığı yıkımların son bulacağı anlamına gelir. Karışık bilincin ve kişilik bölünmesi yaşayan kişilerin kısa zamanda sağlıklarına kavuşacağına, tabiri caizse su gibi tazeleneceğine işaret eder.

Rüyada ağrılı bir çiş yapan kimse için, içine dert attığı, bu dertlerden çok üzüldüğü ve dertlendiği rivayet edilir. Buüzüntülerin riyakar mı yoksa içten mi olduğu tamamen kişinin gördüğü rüyanın ruh hali ile alakalıdır. Eğer rutin bir çiş yapma eylemi gerçekleştiyse, bu insanlara güvenebileceği anlamına gelir, eğer stres içinde ve panik halindeyse pişman olacağı bir işe girişeceği anlamına gelir.

Rüyada Tıkalı Tuvalette Çiş Yapmak:

Rüyada tıkalı bir tuvalette çiş yaptığını gören kişi için bu rüya çok da hayırlı değildir. Tıkalı bir tuvalette çiş yapmak pişman olunacak bir işe girişmek, hatalarını tekrar ettirmek, sükuneti kaybetmek, ağlamak, ağladıkça da mahcup ve işe yaramaz hissetmek gibi duygu sürüklenmelerine işaret eder.

Tıkalı tuvaletten temiz su akmaya başlıyorsa ve bu su birden odayı doldurmaya başlıyorsa, rüyayı gören kişinin karışık bir zihinde olduğunu ve beslenmesine dikkat etmesi gerektiği anlamına gelir. Çünkü oda içinde yükselen su hacmi tansiyon ve beslenme eksiklikleri ile ilişkilidir.

Rüyada Çiş Yaparken Musluğun Kırıldığını Görmek:

Rüyada çiş yaparken musluğun kırıldığını görmek rüya gören kişinin şansının döneceğine ve büyük işlerde başarılı olacağına işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın