Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ruyalar/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781
Rüyada Çıplak Adam Görmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Çıplak Adam Görmek

Rüyada çıplak adam görmek yakın zamanda aile ilişkilerinin düzeleceğine, sosyal çevresinin daha da genişleyeceğine yönelik bir dizi rivayetler bulunmaktadır. Bu çıplak adam kalabalıkta ve rahat bir şekilde, bir yerini örtme ihtiyacı hissetmeden kalabalıktan gelip geçiyorsa, rüya sahibinin yakın bir zamanda dolandırılacağına ya da aldatılacağına işaret eder.

 

Rüya gören kişi eğer çıplak adamı ağlarken görüyorsa ve üstünü örtmeye çalışıyorsa, yaptığı bir işten pişmanlık duyacağına ve bunu telafi etmek için yoğun bir duygusal döneme gireceğine işaret eder.Rüyada tanıdığı bir erkeği çıplak gören kişi eğer cinsel organını örtüyorsa girişimcilikteki hedeflerinin zaferle sonuçlanacağına, eğer cinsel organını hiç görmüyorsa, yakın zamanda sıkıntı yaratabilecek dedikodulara maruz kalabileceğine işaret eder.

 

Rüyada Komşusunu Çıplak Koşarken Görmek:

 

Rüyada çıplak koşmak hem iyiye hem de kötüye yorumlanır. Rüyada eğer komşu panik halinde koşuyorsa ve sağa sola çarparak çıplak bir şekilde kaçmaya çalışıyorsa  rüya gören kişinin yalnız kalacağına, maddi ve manevi destek gördüğü kişilerden yardımların kesileceğine ve sıkıntılı bir döneme girileceğine işaret eder.

 

Rüyada Çıplak Bir Erkeğin Uyuduğunu Görmek:

 

Rüyada çıplak bir erkeğin uyuduğunu görmek pusuya yatmış, erkek bir düşmanın yakın bir zamanda zarar vereceğine ve saklandığı yerden çıkıp mal ve mülke zarar vereceğine ilişkin yorumlanır. Rüyada görülen çıplak erkek eğer ünlü biriyse iş terfii almaya işaret eder.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

 1. Zeynep su

  rüyamda üç tane tanımadığım kimsesiz adamı banyoda rahmetli babamla yıkarken gördüm içlerinden biri traş olup temizlenşnce ünlü bir sinema sanatçısı oldu üstelik benim sevdiğim bir sanatçı adamlardan birini yıkarken bir kadın bana adam çıplak diyor ben onlar benim çocuklarım gibi utanman onlardan diyorum

 2. çare

  Kızım biriyle nişanlanmak üzere rüyamda ben bu oğlanı dustayim çıkmak üzereyim duşun önüne çıplak gayet rahat bir şekilde gelip sıra bende çık ben yıkanacağım diyor ve ondan gözümü kaçırarak kaçıyorum olduğu yerden o gayet rahat yorumu ne olur

 3. Buket

  Eşim ile bir masada oturuyoruz. Masada tanımadığım bir kız bizimle birlikte oturuyor. Eşim ona asılıyor ve laf atıyor. Bu ne anlama geliyor?

 4. Öznur

  Bir estetik merkezindeyim. Bazı tedaviler uyguladıktan sonra beni açık bir vaziyette başka odaya götürdüler. Bir bayan estetisyen ve orada bulunan 3 tane çıplak adam bana tecavüz edeceklermiş. Ben çaresiz bir durumdaydım. Rüyamı yorumlar mısınız?

 5. Hasibe

  Rüyamda eski erkek arkadaşımı çıplak gördüm. Beni fotoğraf çek, birisine göndereyim diyordu. Ben de onun arkasında saklanmıştım ve çıplaktım. Ben görünmüyordum sadece gülüyordum. Bu rüyam ne anlama geliyor?

 6. Ebru

  Rüyamda öncelikle erkek arkadaşımı çıplak olarak görüyorum. Yanımızda 2 kız ve 1 erkek var. Kızın 1 tanesi gülerek telefonunu çıkarıyor ve fotoğraf çekmeye çalışıyor. Ben de sevgilimin üzerini kapatmaya çalışıyorum. Kızıyorum. Daha sonra bir balkonda annem ve amcamı görüyorum. Amcam çırılçıplaktı ve annem de onun kucağında hiç bir şey yapmadan oturuyor. Kapıyı kapattım ve uyandım. Yorumlar mısınız?

 7. Meral

  Odanın ışığını açık görüp içeri giriyorum. Bir erkek duvara yüzünü dönmüş ve öylece duruyor. Kimsin diyorum. Hiç tepki vermiyor. Yan odada büyük babam oturuyor. Ona koşuyorum ve kim bu diye soruyorum. Bir şeyler anlatıyor. O adam öyle duruyor ve yüzünü görmüyorum. Adam çırılçıplaktı ve sadece arkadan görebildim. Bu rüyamı yorumlar mısınız?

C

C harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste