Rüyada Kelek Görmek

Rüyada kelek görmek; hayırlı bir rüya olup sabırla geçen günlerin sonunda mutluluk getireceğine işaret eder. Sabrın sonu selamettir sözünün hayat bulduğu bir rüya olup sonunda murada ermektir. Rüya sahibinin yaptığı yatırımlar sonunda başarı ve hayır getirecek, yaşam kolaylaşacak ve karşılaşılan fırsatlar artacaktır. Şans, bereket ve zenginlikle yorumlanan bu rüya kıskanılacak kadar güzel bir hayata işaret etmektedir.

Rüyada Kelek Karpuz Görmek

Rüya sahibi için hayallere kavuşmaya ve isteklerin gerçekleşmesine işaret eder. Maddi, manevi yeni imkanlar kazanmaya ve doğru karalar vermeye delalettir. Rüya sahibi için mutluluk ve ağız tadıyla çok keyifli yaşanacak günler çok yakındadır.

Rüyada Kelek Kavun Görmek

Rüya sahibi için başarıya ve elde edilen makamın sarsılmaz zemin üzerine kurulduğuna işaret eder. Birtakım fırsatlar yakalamaya aynı zamanda da sağlık, maddiyat ve güvenli bir geleceğe delalettir.

Rüyada Kelek Turşusu Görmek

Hayırlı bir rüya değildir. Kötü günler kapıdadır, isyan bayrağı her  an çekilmeye hazır bir süreç içine girilecektir. Mutsuzluk ve moral kaybı söz konusu olup rüya sahibinin ağzının tadı bozulacaktır. Zorluklarla karşılaşılacak bir sürece girilecektir, dikkat etmekte fayda var.

Rüyada Kelek Tarlası Görmek

Hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibi için şans olarak yorumlanır. Mal, mülk artacak, refah düzeyi yükselecektir. Zorlu günler atlatılacaktır, borçlardan kurtulmak için geri sayım başlamıştır. İmkansızlıklar imkanlı hale gelecek, hayırlı kapılar açılacaktır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!