Rüyada Düşman Öldürmek

Rüyada düşman öldürmek; sıkıntılardan kurtulmaya işaret olunan bu rüyayı gören kişi başarılı olacak ve çevresinde kendine inanmayan gözlerle bakan insanları mahcup edecektir. Elde ettiği başarıyı sağlama alacak ve etrafındaki kötü niyetli insanlardan uzak duracaktır. Rüya sahibi elde ettiği başarıyla birlikte kendine duyduğu güveni artacak ve karşısına çıkacak yeni potansiyel kazançları başarıyla karşılayacaktır. Böylece hem sıkıntısından kurtulup hem de yepyeni başarılar kazanacaktır yani bir yerde yeni bir hayata başlayacaktır.

Rüyada Düşman Öldürmenin Alternatif Yorumları

Ayrıca bazı rüya yorumcularına göre güzel ve hayırlı habere de yorumlanır. Eğer rüya sahibi evli ise çocuk haberi alacağına ve bu çocuğun cinsiyetinin erkek olacağına delalettir. Rüya sahibinin iş hayatında elde edeceği başarılar da cabası. Ayrıca çalışanların kendisinden korksa da saygı duyacağına ve bu saygıyla birlikte rüya sahibinin ismini duyuracağına işaret eder.

Rüyada Birden Fazla Düşman Öldürmek

Eğer rüyada öldürülen düşman sayısı birden fazlaysa etrafındaki sorunlu insanlardan kurtulup bu kişilerle olan ilişkileri kesmeye ve yepyeni ilişkiler kurmaya işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin arkasından konuşan, rüya sahibini zor durumda bırakan ve kendisine zarar veren insanların farkına varıp onlardan kurtulmak için gerekli önlemleri alacağına da işaret etmektedir.

Rüyada Öldürülen Düşmandan Sonra Ağlamak

Rüya sahibinin duygu yükü güçlü bir kimse olduğuna işaret eder. Bu özelliği yüzünden zarar görebilir dikkat etmelidir. Rüya sahibinin etrafında bulunup kendisine zarar veren insanları bile affettiğine bu huyunun aslında yanlış olduğunu ise bir hayli zaman sonra anlayacağına bu süre zarfında da ciddi zararlar alacağına şeklinde yorumlanır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

Ömer

SALAM ALEYKUM, GüNLERDiR AYNI RüYAYI GÖRüYORUM. TANIMADIgim SiLAHLI KişiLER BENi KOVALAYIR, BENDE ONLARI ÖLDüRYORUM. BU RüYA NE ANLAMA GELiR ALLAH iCiN ANLATIRMISINIZ HER SABAH NAMAZINA COK KORKUYLA KALKYORUM

Oğuz

Rüyamda silahlı düşmanlar vardı. Bunlar teröristti. İki tanesini silah ile vurdum. Birisi de beni vurdu. Sonra aile gidip vurulup vurulmadığımı sordum. Çok mutluydum ve iki düşmanı öldürdüm diyordum. Yorumlar mısınız?

Zülfi

Rüyamda Müslüman olmayan bir aile bize misafirliğe geliyor. Ailenin oğlu benim namusuma bakıyor ve ben de sinirleniyorum. O kişiyi savunan kız kardeşini boğarak öldürüyorum. Bu rüyam ne anlama geliyor?