Rüyada Bikini Giymek

Rüyada bikini giymek; hayırla yorumlanmayıp iş hayatı ve özel hayat için yaşanacak sıkıntılara yorumlanır. Bu sıkıntılar öyle bir hale gelecek ki rüya sahibi sinirlerine hakim olamayacak ve çevresinde kim varsa yıkıp dökecektir. Bütün bu zorluklar sonunda ise sadece büyük üzüntüler yaşanacaktır.

Rüyada Bikini Görmek


Rüya sahibi için asosyalliğe ve daha sonrasında da farklı bir çevreden kurulacak arkadaşlıklara delalettir. Bu tanışma sonucunda asosyallik yerini kat kat sosyalleşmeye ve sıkıntılardan kurtulmaya vesile olacaktır.

Rüyada Bikini Mayo Görmek


Rüya sahibi için olumlu yorumlanmayan bu rüya iş ve aile hayatı için sıkıntı ile yorumlanır. Sıkıntılardan dolayı rüya sahibi kendini uzunca bir müddet toparlayamayacaktır. Bu uzun sürenin ardından silkelenip kendine gelecek olan rüya sahibi hayalleri için adımlar atmaya başlayacak ve ev sahibi olacaktır.

Rüyada Bikini Bölgesini Temizlemek


Rüya sahibi sahip olduğu malını kullanarak içinde bulunduğu zor durumdan kurtulacak ve sıkıntıları sona erecektir.

Rüyada Bikini Bölgesinde Kıl Görmek


Rüya sahibi sonunda sıkıntılarından kurtulacaktır. Mal, mülk sahibi olacak bu kişi ne zamandır iş hayatında ve aile hayatında sorunlar yaşamaktadır. Ancak şimdi güzel şeyler yaşanacaktır.

Rüyada Bikini Almak


Alınan bikininin rengi önemli olup eğer çok renkli bir bikini ise çok fazla insanın rüya sahibi hakkında asılsız iddialarda bulunup gıybet yaptığına işaret eder. Rüya sahibini çekemeyen birilerine ve nazara yorumlanır. Eğer bikini siyah renkliyse ve rüya sahibi bekarsa ikili ilişki içinde bulunduğu kimseden alacağı kötü habere yorumlanır. Eğer bikini beyazsa ve rüya sahibi evliyse eşi tarafından kıskançlık krizlerine maruz kalacak ve bu nedenden dolayı da kavga baş gösterecektir. Eşi ile arası açılabilir, rüya sahibi dikkat etse iyi olur. Eğer bikini sarı renkli ise rüya sahibinin duygusal anlamda yaşayacağı aşka ve bu aşkı da sır gibi saklayacağına işaret eder. Saklama nedeni ise aşk yaşayacağı kişinin kendinden yaşça bir hayli büyük olmasıdır.

Rüyada Bikini Dikmek

Eğer rüya sahibi kendine bikini dikiyorsa burnunun dikine gidiyor ve aşırı derecede dik başlıdır şeklinde yorumlanır. Bu inatçılık ise rüya sahibini olumsuz olaylara itecektir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın