Skip to Content

Rüyada Kirli Çamaşır Görmek

Rüyada kirli çamaşır görmek; kişinin kendi sağlığını tehlikeye attığı anlamına gelir. Gerek sağlıksız beslenme koşulları olsun, gerek kendini yorduğu, yaşam biçimine dikkat etmediği için sağlığı bozulmakta buda fiziksel aktivitelerini engellediğini bu nedenlerle ilerleyen zamanlarda sıkıntılar yaşayacağını işaret eder.

Rüyada Kirli Çamaşır Asmak

Rüyada kirli çamaşır astığınızı gördüyseniz ailenizi sıkıntılı günler bekliyor demektir. Ailenizden birinin ciddi bir rahatsızlığa kapılacağı ve bu yüzden diğer kişilerinde aklının karışacağı, mutsuz, üzücü günler ailenizi beklediğini işaret eder.

Rüyada Kirli Çamaşır Sepeti Görmek

Rüyada kirli çamaşır sepeti felaketin habercisidir. Başınıza ardarda gelecek sıkıntılar sizi zor günlere sürükleyeceğine vereceğiniz kararlara dikkat etmelisiniz ve hayat stilinizi değiştirmediğiniz takdirde sıkıntılı bir yaşam geçireceğinize delalettir.

Rüyada Kirli İç Çamaşırı Görmek

Rüyada görülen kirli iç çamaşırı geçen zamanın hoyratça harcandığının, yaşam su gibi akarken sağlığınıza hiç dikkat etmediğinizi ve bu yüzden vücudunuzun genç yaşta çökeceği anlamına gelir. Kısa zamanda sağlık kontrolleri yaptırmanız gerekebileceğini işarete der.

Rüyada Kirli Çamaşır Yıkamak

Kişinin yaptığı yanlışlara son vereceği özellikle sağlığı konusunda önlemler alacağına ve içinde bulunduğu ruhsal ve fiziki çöküntüden kurtulacağına işarettir.

Rüyada Kirli Çamaşır Satmak

Hayırla yorumlanmaz, hem sizin hem de ailesi için sağlık problemleri yaşayacaklarının, telaşlı ve bunalımlı günlerin işaretçisidir. Bazı tabirciler ise rüyayı gören kişinin yakın çevresinden kötü bir haber alıp bu haber yüzünden çok yıpranacağına delalet olduğunu söylemektedirler.