Rüyada Kel Kalmak

Rüyada kel kalmak, genel olarak hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaz. Rüyayı gören kişinin ya da ailesinden birinin sağlığının bozulmasına, beklenmeyen ani ölümlerin yaşanmasına delalet eder. Rüya sahibinin maddi ve manevi olarak zarara girecek olduğu bir rüya olup bekâr kimsenin kel kaldığını görmesi, kavgacı bir hanım ile evliliğe delalet eder.

Rüyada Kendini Kel Görmek

Rüyada kendini kel görmek, rüyayı gören kişinin huzurlu ve oldukça sağlıklı olan hayatının bir anda bozulacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin zararlara ve kayba delalet eder. Rüya sahibinin aile çevresinden bazı haberler alacağına ve bu haberler ile canının sıkılacağına delalet eder.

Rüyada Kel Görmek

Rüyada kel görmek, rüyayı gören kişiye huzursuzluk verecek, üzecek ve endişe verecek olan haberler almaya delalet eder. Rüya sahibinin malını yada parasını kaybetmesine ve sıkıntılı dönem sonucundan hastalanmasına delalet eder.

Rüyada Saçının Döküldüğünü Görmek

Rüyada saçının döküldüğünü görmek hayırlı bir rüya olarak yorumlanmıyor. Rüyayı gören kişinin başına gelecek olan talihsizliklere ve rüyayı gören kişinin başına gelecek olan kötü talihe işaret eder. Rüyayı gören kişinin işlerinde olumsuzluklar yaşayacağına ve çok borçlanacağına da yorumlanıyor.

Rüyada Kellik Görmek

Rüyada kellik görmek, rüyayı gören kişinin çekimser bir insan olduğuna delalet edip aynı zamanda karamsar biri olduğuna da işaret eder. Rüyayı gören kişinin başaramayacağına olan inancı ile kendisine sürekli geri çektiğine alamet olan bu rüya kişinin atağa geçmesi için uyarıcı bir nitelik taşır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın