Rüyada Kelime-i Şahadet Getirmek

Rüyada kelime-i şahadet getirmek rüyayı gören kişinin çok iyi niyetli bir insan olduğunu, onun iyi niyetinin ve yüreğinin güzelliğine delalet eder. Rüya sahibinin kendisinde kötülük yapan birine dahi beddua etmeyecek kadar yüze gönüllü olan bir kişi oluşuna yorumlanıyor.

Rüyada kelime-i şahadet getirerek ölmek ise rüyayı gören kişinin dileyeceği her şeyin olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin hem maddi hem de manevi anlamda tüm dilekleri yerine gelerek, sıkıntısız bir yaşam sahip olacağına yorumlanıyor.

Rüyada Besmele Çektiğini Görmek

Rüyasına besmele çektiğini gören kişi gerçek yaşamında hiç ummadığı olumlu gelişmeler ile karşılaşır, müjdeli haberler alır. Rüyayı gören kişinin hayatında olan kötü niyetli kişilerden de kurtulmaya delalet olan bu rüya aynı zamanda sıkıntı, dert ve bunalımlardan da kurtulmaya delalet eder.

Rüyada Salavat Getirdiğini Görmek

Rüyada salavat getirdiğini gören kişinin dileklerinin gerçekleşmesi için sebat etmesi gerektiğine delalet eder. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin dileklerinde de temkinli olmasına yorumlanır.

Rüyada Dua Ettiğini Görmek

Rüyada dua ettiğini gören kişi huzura kavuşur. Rüyada dua etmek sıkıntı ve dertlerden de kurtulmaya delalet eder. Aynı zamanda birisinin rüya sahibine dua etmesi ise rüyayı gören kişinin bereket ve bolluğa kavuşacağına delalet eder.

Rüyada İbadet Ettiğini Görmek

Rüyada ibadet ettiğini görmek ise rüya sahibinin dileklerine kavuşacağına delalet eder. Rüya sahibinin dünyada da ahret için hayırlı ameller işleyecek ve çok dua alacağına da yorumlanıyor.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

YORUMLAR (1)

Emel yıldız

Rüyamda pansiyon gibi bir yerdeyim. Odanın penceresinden dışarıya bakıyorum karşıda bir bina var bina eski olduğu için yıkmaya çalışıyorlar bina yıkılmaya başlayınca benim olduğum yer aşırı derecede sallanmaya başlıyor ve bende yıkılacağını anlıyorum ve kaçmaya başlıyorum bir pencerenin yanına gelip camı açıp oturuyorum sallanma okadar şiddetli ki öleceğimi anlıyorum ve 3 kere kelimeişehadet getiriyorum ama ölmedim..allah rızası için rüyamı yorumlaya bilirmisiniz…teşekkürler