Rüyada Keçiler Görmek

Rüyada keçiler görmek rüyayı gören kişinin arzu ettiği ve hayalini kuruduğu her ne var ise ona kavuşacağına delalet eder. Rüya sahibinin eline geçecek olan bolluğu da simgeleyen keçiler aynı zamanda ticarette her işin iyi gitmesine, sıkıntıların sona ermesine, ihtiyaçların fazlası ile karşılanabilecek duruma gelinmesine rivayet edilir.

Rüyada Keçi Sürüsü Görmek

Rüyada keçi sürüsü görmek rüyayı gören kişinin yakın zamanda kendilerinden fayda göreceği kişiler ile tanışacağına delalet eder. Tanış olacağı bu kişilerin yardımı ile başarı basamaklarını hızla geçip, arzu ettiği kazanca ve mali başarıya da imzasını atarak rahat ve bolluk ile karşılaşmaya delalet eder.

Rüyada Keçileri Kaybetmek

Rüyada keçileri kaybetmek rüyayı gören kişinin sakin geçen hayatında değişiklik olacağına, mali açıdan sıkıntı yaşayacağına delalet ediliyor. Rüyada keçileri kaybettiğini görmek aynı zamanda ailevi hayatta da bazı sıkıntıların ortaya çıkmasına delalet olur.

Rüyada Keçi Beslemek

Rüyada keçi beslediğini gören kişinin hayatında her an yanında olduğu, rüyayı gören kişinin onun her zaman destekçisi olduğu bir kişinin hatası sebebi ile sarsılacağına delalet eder. Rüya sahibinin fedakarlık yaptığı kişiye karşı duygularının değişeceğine ve iyiliğinin suistimal edilmesi sebebi ile sıkıntı yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Keçi Görmek

Rüyada keçi görmek oldukça hayırlı bir rüya olup rüyayı gören kişinin gerçekleşecek olan dileklerine delalettir. Bunun yanı sıra bazı alimlere göre rüyada keçi görmek doğacak olan yeni gününde güneşli bir güne delalet eder. Aynı zamanda keçi görmeyi bazı alimler inatçı olan bir dosta da yararları.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın